Papillon Hotels

  • Otel:
  • Giriş Tarihi:: Çıkış Tarihi::
  • Yetişkin: Çocuk: Oda:
PAPY KIDS CLUB
20:51
FOTOĞRAF GALERİLERİ
 • +902427101000
‘Aile b prılıgy oyu eğlence’ mottosunu benimseyen Papillon Hotels, minik misafirlerimize herşeyden çok değer veriyor. 

Papillon Hotels minikler için, neredeyse ailelerinden bağımsız, kendi istediklerini yapabilecekleri yeni bir tatil anlayışı

Minik misafirlere, büyük sürprizler...

 • MİNİLER
 • MAXİLER
 • TEENAGER CLUB
 • ETKİNLİKLER
 • 4 – 7 yaş arası çocuklarınız uzmanlar tarafından hazırlanan oyunlar ve etkinliklerle hem eğlendirici, hem de eğitici bir tatil geçirebilecek, hayal gücünü, yaratıcılığını, sanatsal duyarlılığını ve zihinsel kapasitelerini geliştirecekler.

  Düzenlenen etkinlikler bu yaş grubunun zorlanmadan yapabileceği şekilde, uzmanlar tarafından hazırlanır.

  Siz tatilnizin tadını çıkarırken, çocuklarınız da en az sizin kadar eğlenecekler.

  Minik misafirlerimize sabah saat 10:00 ve akşam saat 22:00 arasında hizmet vermektedir. Ancak misafirlerimizin geç kalması durumunda, sorumlu personeller ebeveynleri gelene kadar beklemektedir.
 • 8 - 12 yaş arası misafirlerimiz, kendi yaş gruplarıyla birbirinden eğlenceli aktivitelerle yazın tadını çıkarıyor.

  Maxi Club'de minik misafirlerimiz, ebeveynlerinin tavsiyeleri doğrultusunda uzmanların gözetiminde güvenle eğleniyor. Kendi yaş gruplarına özel hazırlanmış spor, eğlence, beceri ve sosyal etkinliklerle bireysel gelişimlerine katkıda bulunurken, arkadaşlık ilişkilerini geliştiriyorlar.

  Maxi Club minik misafirlerimize sabah saat 10:00 ve akşam saat 22:00 arasında hizmet vermektedir. Maxi Club'de eğlenen minik misafirlerimiz, istedikleri zaman Maxi Club'dan ayrılabiliyorlar.
 • Papy Teenager Club’da genç misafirlerimiz, yetişkinlere sunulan tüm aktiviteleri kendi yaş gruplarıyla yaşayarak tatillerini daha eğlenceli bir hale getirecekler.

  Genç misafirlerimiz farklı milletlerden ve farklı kültürlerden gelen yaşıtlarıyla tanışarak, belkide ömür boyu sürecek arkadaşlıklara yelken açacaklar.

  Papy Teenager Club her sene, 01 mayıs ve 01 Ekim tarihleri arasında, 13 – 17 yaş arası misafirlerimize hizmet vermektedir.
 • Papy Kids Club'da tüm yaş gruplarına özel, pedagojik formasyon sahibi uzmanlar tarafından hazırlanan, etkinlikler düzenlenir.

  Mini Club Etkinlikleri (4 - 7 yaş arası)
  Etkinlikler: Papy Gym, Mini Golf, Bowling, Halka Oyunu, Dart, Mini Futbol, Boccia, Olimpiyat Oyunları, Sjoelen, Kurabiye Günü, Sahil Oyunları

  Kurabiye günü, ailelerin katılımıyla sabahları düzenlenir ve yapılan kurabiyeler pişirilmek üzere mutfağa götürülür. Minik misafirlerimizin hazırladığı kurabiyeler tüm çocuklara ve diğer yetişkin misafirlerimize ikram edilir.

  Mini Club etkinliklerine katılarak oyunları kazanan mnisafirlerimiz, ödüllerini Papy Disco'dan sonra diploma töreninde alarak, hep beraber hatıra fotoğrafı çektiriyor.


  Juniors Club Etkinlikleri (8 - 12 yaş arası)
  Dart, Bowling, Shuffle Board, Sjoelen, Boccia, Beach Volley, Masa Tenisi, Kum Yarışması(ailelerle birlikte düzenlenir)


  Teenager Club Etkinlikleri (13 - 17 yaş arası)
  Beach Volley, Su Jimnastiği, Su Topu, Sjoelen, Havalı Tüfek Atıcılığı, Boccia, Dart, Havuz Oyunları, Olimpiyat Oyunları *, Futbol, Basketbol, Köpük Partisi

  * Olimpiyat oyunları tüm gün devam eden ve takımların oluşturulduğu bir aktivitedir. Akşam show öncesi madalya töreni yapılır ve kazananlar ödüllerini alır.


  Ortak Etkinlikler (4 - 12 yaş arası)
  Elişi etkinlikleri ve oyunları, havuz etkinlikleri ve oyunları, masa oyunları, tema günleri ve aktiviteleri, akşam aktiviteleri ve Papy Disko (20:30 - 22:30 arası düzenlenir).
E-Bülten listemize katılarak kampanya ve bildirimlerden anında haberdar olabilir, Papillon Hotels sürprizlerini yakalayabilirsiniz...
Zaten üyeyim, beni üyelikten çıkar.
 • OTELLER
 • REBORN SPA
 • SPORTS CENTER
 • PRM360°
 • REBORN SPA

  REBORN SPA'da şimdiye kadar bildiğiniz tüm hikayelerden farklı yepyeni bir öyküyle vücudunuz ve ruhunuz birbiriyle tanışacak: Salt temizliğin mükemmelliğiyle.

  Bu sakin, ferah ve keyifli komplekste Türk hamamı, buhar odaları, saunalar, ısıtmalı kapalı havuzlar, jakuzi, spor salonu, bakım odaları, lüks bir özel spa süiti ve dinlenme salonu bulunmaktadır.

 • PAPILLON SPORTS CENTER.

  Papillon Sports Center, Dünya'nın çeşitli ülkelerinden kış hazırlık kampları için gelen profesyonel futbol takımları için üstün altyapısı ve referansları ile fark yaratıyor…

  Lolium türü çimen, sahanın su tutmasını engelleyen drenaj sistemi ve gece maçları için profesyonel ışıklandırma sistemi gibi bir çok özelliğe sahip Papillon Sports Center, bugüne kadar bir çok yerli ve yabancı ünlü futbol takımına ev sahipliği yapmış olmanın haklı gururunu yaşıyor.

 • Papillon Hotels, PRM 360°'a hoşgeldiniz. PRM, Papillon Hotels'in tüm misafirlerine sunduğu yepyeni bir ayrıcalık. Tatilinizi daha keyifli hale getirmek, sürpriz hediyeler kazanmak, yeni arkadaşlıklar kurmak, tesis içerisinde çok daha rahat hareket etmek ve sosyal medya ile bağınızı tüm tatiliniz boyunca devam ettirmeniz için tasarlanan PRM, Türkiye'de bir ilk olma özelliğini taşıyor. PRM hakkında daha fazla bilgi alın.

  Zaten bir PRM 360° kullanıcısıysanız aşağıdaki linki kullanıp, oturum açabilirsiniz.