fbpx

“MEZOCRYO” YÜZ BAKIMLARI

Reborn Spa olarak, “Mezocryo” yüz bakımlarıyla cildinizi gençleştirmek ve canlandırmak için etkili çözümler sunuyoruz.Mezocryo yöntemi, ciltteki ince kırışıklıkları gidermek, cildin sıkılaşmasını sağlamak ve cildin aydınlanmasına yardımcı olmak için kullanılan hızlı ve ağrısız bir cilt bakımıdır.Reborn Spa olarak, “Mezocryo” yüz bakımlarıyla cildinizi yenileyerek, genç ve sağlıklı bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyoruz.Uzman ekiplerimiz tarafından uygulanan bu özel bakımlar sayesinde cildinizdeki problemleri giderirken, cildinize tazelik ve canlılık kazandırıyoruz.

Diğerini Keşfet

Büyülü mekanlar...

Benzerini Keşfet

Papillon Ayscha
Reborn Spa-83

Konaklama

Restaurant & Bar & Snack & Pastane

Havuz & Aquapark & Plaj

Toplantı & Etkinlik Salonları

Yıldızlı Anılar

Bizimle geçirdiğiniz unutulmaz anları paylaşın.

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

SIKÇA SORULAN SORULAR

SPA imkanları saat 09:00’da açılır ve 19:30’da kapanır.

Rezervasyonlarınız için SPA resepsiyonunu aramanızı ya da doğrudan SPA temsilcilerimizle irtibata geçmenizi rica ediyoruz. Rezervasyon sürecinde uygun rezervasyonu yapabilmemiz için lütfen şahsınıza ait durumları da (alerji, kullanılan ilaç, yakın geçmişte geçirilen ameliyatlar, hamilelik vb.) belirtiniz.

Rezervasyon prensibiyle çalışıyoruz ve bu zamanı olduğu gibi sizin için ayırıyoruz. Tek bir bakım için iptallerin en az 12 saat önceden, ritüeller, paket bakımlar, indirimli hizmetler ve promosyonlar için iptallerin en az 24 saat önceden bildirilmesi gerekmektedir. Randevunuzu iptal etmediğiniz veya ertelemediğiniz takdirde rezervasyonu yapılan tüm hizmet için faturalandırılacaksınız.

Vücudunuzun ve zihninizin SPA’ya uyum sağlaması için randevu saatinizden en az 30 dakika önce gelmenizi rica ediyoruz. Bu rahatlıkla üzerinizi değiştirebilmeniz ve Vitamin Bar’da birşeyler içebilmeniz için size yeterince zaman verecektir. Sauna veya buhar odasını kullanabilmeniz için her zaman daha erken gelme seçeneği size sunulacaktır.

Geç gelmeniz hizmetin ona göre kısalmasına ve böylece deneyiminin daha az tadına varmanıza ve etkisinin azalmasına neden olacaktır. Bir sonraki misafirin randevu saatinde gecikme olmaması için sizin bakımınız ilk başta planlandığı saatte sona erecektir. Bakımınız için tam ücret alınacaktır.

İyi eğitim almış resepsiyon görevlilerimizle SPA uzmanlarımız isteğiniz ve kişisel ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizin için en uygun ve en avantajlı bakımı bulmanızda yardımcı olup rezervasyonunuzu yapacaktır.

En önemli unsur kendinizi rahat hissetmenizdir. Soyunma odalarında sezona uygun havlu bornoz, havlular, peştamallar ve havlu terlikler bulunmaktadır. Ayrıca SPA alanında kullanabileceğiniz sayısız havlu ve peştamal bulabilirsiniz.

Tek kullanımlık şort ve iç çamaşırın giyilmesi zorunludur ve bunlar size masaj odasında sunulacaktır. Bakımlar esnasında terapistlerimiz sadece üzerinde çalışılması gereken kısımlar açık kalacak şekilde vücudunuzu havlu ile kapalı tutacaktır. Ancak kese, hamam bakımları, sargı ve banyo gibi bakımları içeren seanslarda en iyi verimin elde edilmesi için vücudunuz kumaşla kapalı olmayacaktır.

Müstakil SPA alanı kendinize ait süitinizin (SPA süitleri) mahremiyetinde en iyi bakımların keyfine varabileceğiniz yerdir. Saatlerce şahsınıza özel olarak keyfine varabileceğiniz imkanlar buhar banyosu, Fin saunası ve jakuzi içerir. Masajlarınız eşsiz ve son derece romantik çiftler platformunda, kişiye ait kendi masaj yatağında uzmanlarımız tarafından yapılacaktır. Bu özel SPA maceranızı tek başına ya da çift olarak deneyimlemeniz için en mükemmel şekildir.

Bay ve bayan soyunma odalarında eşyalarınızı koyabilmeniz için kilitli dolaplar mevcut, ancak yanınızda kıymetli eşya getirmemenizi önemle rica ediyoruz. SPA departmanımız ve otelimiz bu alanlarda bırakılan ve kaybolan veya çalınan eşyalardan sorumlu değildir.

Yaşlıların, kalp, diyabet veya yüksek tansiyon hastalarının SPA imkanlarını kullanmadan önce bir doktora danışmaları gerekmektedir. Bakımınızdan önce sağlığınızla ilgili bir anket doldurmanız gerekecektir. Verilecek tüm cevapların gizli tutulacağını garanti ediyoruz.

Çocuk bekleyen annede yaşanan muazzam fiziksel ve hormonal değişiklilerden dolayı hamileliğin ilk üç ayında masaj tavsiye etmiyoruz. Bu dönem annenin hamileliğe alışma dönemidir. İkinci ve üçüncü üç aylık dönemler masaj yaptırmak için harika dönemlerdir. Ancak fazla basınç, aroma ve mineraller içeren bakımlardan kaçınınız.

Tüm olanakların kabin tanımları ve ne şekilde kullanılabilecekleri kabin yanlarında yazılıdır. Ayrıca SPA görevlilerimiz ve temsilcilerimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

SPA’daki rahatlatıcı ve huzurlu atmosferin korunması için SPA alanının içerisinde cep telefonu kullanımı yasaktır.

Türkiye Cumhuriyeti Kanunları’nın 4207 sayılı yönetmeliğine istinaden kapalı alanlarda sigara içilmesi yasaktır.

Misafirlerin huzuru için 12 yaşından küçük çocukların SPA imkanlarını kullanmasına izin verilmemektedir.

Evet, lütfen bakımınızdan önce duş alınız. Bu bakımınızın daha verimli, terapistinizin de daha rahat olmasını sağlacaktır.

Misafirlerimiz ana resepsiyondan tıraş malzemeleri temin edebilir. Ancak hemen bakım öncesi tıraş olmanız yerine bakımınızdan en az iki saat önce tıraş olmanızı tavsiye ederiz.

 
 

Favorilerim

Please select listing to show.
OTEL SEÇİNİZ
GİRİŞ
ÇIKIŞ
ODA
YETİŞKİN
ÇOCUK