fbpx

Kategori

Yayın

18/05/2023

Etiketler

Martini Bar, Twins Coctail Lab

Paylaş

MARTINI BAR’da
Unutulmaz Bir Gece,
Guest Bar SHIFT!

Sizlere, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek Türkiye’nin önde gelen bar catering firması Twins Cocktail Lab.‘in heyecan verici bir etkinliğinden bahsetmek istiyoruz. 30 Mayıs 2023 tarihinde Papillon Ayscha’nın Martini Bar’ında gerçekleşecek olan Guest Bar Shift etkinliği, kokteyl dünyasının en yetenekli ikizleri Onurcan ve Yiğitcan Gençer‘i ağırlayacak.   Twins Cocktail Lab., 2014 yılında Onurcan Gençer ve Yiğitcan Gençer tarafından kurulmuş bir danışmanlık ve bar...

Diğerini Keşfet

PAPILLON BELVIL GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI ALDI
Sizlere, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek Türkiye’nin önde gelen bar catering firması Twins Cocktail Lab.‘in heyecan verici bir etkinliğinden bahsetmek istiyoruz. 30 Mayıs 2023 tarihinde Papillon Ayscha’nın Martini Bar’ında gerçekleşecek olan Guest Bar Shift etkinliği, kokteyl dünyasının en yetenekli ikizleri Onurcan ve Yiğitcan Gençer‘i ağırlayacak.

 

Twins Cocktail Lab., 2014 yılında Onurcan Gençer ve Yiğitcan Gençer tarafından kurulmuş bir danışmanlık ve bar catering şirketidir. Misyonları, Türkiye’deki kokteyl ve alkol kültürünü ileri seviyeye taşımak ve sürdürülebilir içecek deneyimi sunmaktır. Bugüne kadar 117 mekana danışmanlık sağlayan Twins Cocktail Lab., Türkiye’de birçok ödüllü kokteyl barının yaratılmasına öncülük etmiştir. Bu özel etkinlikte Onurcan ve Yiğitcan Gençer, Martini Bar‘da misafir olarak yer alacak ve unutulmaz kokteyller sunacaklar. İkiz kardeşler, Türkiye’de ve dünyada pek çok kokteyl yarışmasında önemli dereceler elde ettikten sonra kendi şirketlerini kurarak birçok başarılı projeye imza atmışlardır. Kendileri uzun yıllara dayanan deneyimleriyle bar hizmetleri, danışmanlık ve bar ekipmanları alanında öncü isimlerdir.  Twins Cocktail Lab., sadece kaliteli kokteyller sunmakla kalmıyor, aynı zamanda tüm alanların ihtiyaçlarını karşılamak ve kültürel zenginliği oluşturmak için profesyonel bir hizmet sunuyor. Bar kültüründeki yeni teknikleri sürekli takip eden ve miksoloji alanındaki küresel trendleri aktaran Twins Cocktail Lab., sürdürülebilir içecek deneyimine olan katkılarıyla da öne çıkıyor.  30 Mayıs 2023’te Papillon Ayscha‘nın Martini Bar’ında gerçekleşecek olan Guest Bar Shift etkinliği, muhteşem bir geceye dönüşecek. Onurcan ve Yiğitcan Gençer’in özgün kokteylleriyle tanışacak, onların ustalığını ve tutkularını barların büyülü dünyasında deneyimleyeceksiniz.Siz de bu eşsiz etkinliği kaçırmamak ve Twins Cocktail Lab.’in benzersiz lezzetleriyle tanışmak için 30 Mayıs akşamı Papillon Ayscha’nın Martini Bar‘ına davetlisiniz.
OTEL SEÇİNİZ
GİRİŞ
ÇIKIŞ
ODA
YETİŞKİN
ÇOCUK