papıllon HOTELS

PAPILLON
SPORT CENTER

Papillon Hotels Spor Merkezi
SPOR

ANA BİNA

Akdeniz’in tertemiz havasında aldığınız her nefes performansınızı, Papillon misafirperverliği ise memnuniyetinizi arttıracak.
Bir spor aktivitesinin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan Papillon Sports Center’da, antrenörler için taktik odalarından, basın mensuplarına ait basın odalarına kadar her şey mevcut. Ayrıca geniş depolama alanları ve özel faaliyet alanları sayesinde futbol takımlarının yardımcı ekiplerine büyük kolaylıklar sağlanıyor.
Papillon hizmet kalitesinin aynı şekilde sürdürüldüğü spor merkezimizde, V.I.P. misafirleri ve kulüp başkanlarını ağırlamak için profesyonel servis ekibimiz hizmet veriyor.

Otellerimizden uzakta konuşlanmış Papillon Sport Center’a ulaşım, otel tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Takımlarımız kamp süreleri boyunca antrenman öncesi ya da sonrasında, 2 km’lik yürüyüş parkurunda ter temiz Akdeniz havası eşliğinde koşu ya da yürüyüş yapabilirler.

Papillon Sports Center, futbol hazırlık kamplarının yanı sıra okçuluk şampiyonaları ve turnuvaları, hatta okçuluk takımlarının hazırlık kamplarına da ev sahipliği yapmaktadır. 2013 Dünya Okçuluk Şampiyonası, Papillon Sports Center’da gerçekleşmiş olup, Almanya Okçuluk Milli Takımı’da hazırlık kampı için Papillon Hotels Resort & Spa’yı tercih etmiştir.

MASAL GİBİ

DRENAJ SİSTEMi

Papillon Spor Merkezi’nde, kamp yapan sporcuların en iyi kondisyonu kazanıp, en verimli antrenmanları yapabilmesi için saha zemininin ne kadar önemli olduğu biliyor ve en iyi drenaj sistemlerini uyguluyoruz.

Uluslarası standartlara uygun bu drenaj sistemleriyle, mevsimin en yağışlı koşullarında bile sahalarda birikinti olmadan, kesintisiz ve verimli antrenmanların yapılmasını sağlıyoruz.

Papillon Sports Center’da sahaların bakımı tüm yıl boyunca bölgenin mikro klimasına göre aylık olarak hazırlanan programlarla yapılıyor. Bu programlar iklim şartlarına göre farklılık gösteren, gübreleme, mikro element, muhtelif besinler ve kimyasal ürün reçetelerini barındırıyor.

Bakım programlarının verimli ve düzenli olarak uygulanmasıyla 12 ay boyunca siz misafirlerimize uygun saha ve antrenman alanları sunuyoruz.

Papillon Hotels Drenaj Sistemi
FUTBOL KULÜPLERİ

EN İYİLER BİZİMLEYDİ

Profesyonel futbol takımlarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan tesisimizde 6 adet futbol sahası bulunmaktadır.
Tesisimiz Dünya Okçuluk Şampiyonası gibi futbol dışındaki önemli organizasyonlara da ev sahipliği yapmaya uygundur.

6 FARKLI SAHA TİPİ

FARKLI BOYUTLAR

Papillon Sports Center, Papillon Zeugma ve Papillon Ayscha otellerimize 9 km., Papillon Belvil’e ise sadece 3 km. mesafededir.
Papillon Sport Center Sahalar

Papillon Spor Merkezi (Kadriye / Belek)

4 Adet 105 x 68 m.
1 Adet 95 x 65 m.
1 Adet 70 x 45 m.

Papillon Hotels Saha Tipleri

Papillon Belvil Hotel (Taşlıburun / Belek )

1 Adet 95 x 65 m.
Koşu Parkuru (550 m.)
100 Kişi kapasiteli Tribün

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,

Papillon Hotels’in, papillon.com.tr dışında bir web sitesi, aşağıdakinin dışında call center numarası  bulunmamaktadır.

Belirtilenler dışındaki hiçbir call center numarası ve sosyal medya hesabına itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Otellerimize ait sosyal medya adreslerimiz iletişim bölümünde inceleyebilirsiniz.