fbpx

Kategori

Yayın

15/03/2023

Etiketler

Paylaş

GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKASI İLE DAHA KEYİFLİ BİR TATİL

3 Otelimiz De Güvenli Turizm Sertifikası Aldı Antalya’nın incisi Belek’te bulunan 3 otelimiz de Güvenli Turizm Sertifikası almaya hak kazandı. Papillon Belvil’in ardından Papillon Ayscha ve Papillon Zeugma Relaxury de test, gözetim ve belgelendirme hizmetlerinde dünya lideri olan Bureau Veritas’ın [1] bağımsız denetimleri sonrası sertifikalarını aldı. Güvenli Turizm Sertifikası koşulları içinde yer alan sosyal mesafe, personel eğitimi gibi tüm denetimlerden başarı ile...

Diğerini Keşfet

MARTINI BAR'da Unutulmaz Bir Gece, Guest Bar SHIFT!

3 Otelimiz De Güvenli Turizm Sertifikası Aldı

Antalya’nın incisi Belek’te bulunan 3 otelimiz de Güvenli Turizm Sertifikası almaya hak kazandı. Papillon Belvil’in ardından Papillon Ayscha ve Papillon Zeugma Relaxury de test, gözetim ve belgelendirme hizmetlerinde dünya lideri olan Bureau Veritas’ın [1] bağımsız denetimleri sonrası sertifikalarını aldı.Güvenli Turizm Sertifikası koşulları içinde yer alan sosyal mesafe, personel eğitimi gibi tüm denetimlerden başarı ile çıkan otellerimiz sizi bekliyor. Misafirlerimizi tüm sosyal mesafe ve kapasite koşullarının en hassas şekilde gözetildiği, tüm hijyen ve temizlik kurallarının alıştığınız Papillon Hotels kalitesinde sürdürüldüğü tesislerimize bekliyoruz! 

Papillon Belvil

Papillon Belvil, yemyeşil bahçelerimiz içindeki apart tip Comfort Club Odaları ile sizlere güvenli bir aile tatili sunuyor. İlk olarak Haziran’da bağımsız denetimlerden geçen ve 4 Haziran’da ünlü DJ KatyRise eşliğinde sezonu açan Papillon Belvil 28 Temmuz 2020 tarihinde tekrar denetimlerden de başarıyla geçerek güncellenmiş sertifikasını almıştır. 

Papillon Ayscha

Papillon Ayscha Güvenli Turizm Sertifikası alarak Kurban Bayramı’nda siz misafirlerimize açılmıştı. Özel villa tatili konsepti ile öne çıkan Papillon Ayscha’da havuza, Pool Bar’a ve A’la Carte keyfine birkaç adımda ulaşabileceğiniz Select Villa Suit‘lerimiz güvenli bir tatil için ideal! 

Papillon Zeugma Relaxury

2019 yılında TripAdvisor tarafından Türkiye’nin En İyi 3.Oteli olarak gösterilen Papillon Zeugma Relaxury de 7 Ağustos 2020 tarihinde Güvenli Turizm Sertifikası almaya hak kazanmıştır. 12 Ağustos’ta açılan Papillon Zeugma Relaxury’de ferah odaları, swim-up tipinde LuxuryPoolSuit‘leri ve alıştığınız Papillon hizmet kalitesini yine alıştığınız yüksek hijyen ve temizlik standartları ile bulacaksınız.

Başkan’dan Mesaj

Erol Akın – Başkan YardımcısıÇok uzun yıllardır ilke edindiğimiz ‘her alanda yüksek hijyen koşulları ile kaliteli hizmet’ anlayışımızı bu süreçte daha da geliştirerek, tesislerimizde sizler için en güvenli koşulları oluşturduk. Tüm tesislerimiz için almış olduğumuz Güvenli Turizm Sertifikası belgeleri bu alandaki başarımızın bağımsız denetleme kuruluşları tarafından da onaylandığını göstermektedir. Tüm otellerimizde alıştığınız konfor ve güleryüzlü hizmet standartlarımızdan ödün vermeden, sizlere yeni deneyimler sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. 

Güvenli Turizm Sertifikası Hakkında

Kültür ve Turizm bakanlığı tarafından hazırlanan Güvenli Turizm Sertifikası koşulları içerisinde sosyal mesafe ve dezenfeksiyon, yeme-içme ve transfer ile ilgili koşullar bulunmaktadır. Bu Güvenli Turizm Sertifika koşullarına Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı [2] sitesinden ulaşabilirsiniz. 

Kaynaklar:

[1] Bureau Veritas: https://www.bureauveritas.com.tr/turkiyede-bureau-veritas [2] Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı: https://tga.gov.tr/
OTEL SEÇİNİZ
GİRİŞ
ÇIKIŞ
ODA
YETİŞKİN
ÇOCUK