fbpx

Kategori

Yayın

15/03/2023

Etiketler

Paylaş

PARAGUAYLI ÜNLÜ MÜZİSYEN VICTOR ESPINOLA PAPILLON’DA!

ARP USTASI VICTOR ESPINOLA Arp ile harikalar yaratan ve 2000’li yılların başında Yanni ile beraber çıktıkları dünya turları sayesinde dünyaca tanınan Victor Espinola, 26-30 Eylül tarihlerinde Papillon Hotels’de! Daha önce 2016 yılında Antalya EXPO’nun açılışında Türk dinleyicilerle buluşan Victor Espinola, Aspendos Antik Tiyatro gösterilerinin ardından 26 ve 30 Eylül tarihlerinde Papillon Hotels’in iki farklı otelinde konser verecek.   VICTOR ESPINOLA...

Diğerini Keşfet

MARTINI BAR'da Unutulmaz Bir Gece, Guest Bar SHIFT!

ARP USTASI VICTOR ESPINOLA

Arp ile harikalar yaratan ve 2000’li yılların başında Yanni ile beraber çıktıkları dünya turları sayesinde dünyaca tanınan Victor Espinola, 26-30 Eylül tarihlerinde Papillon Hotels’de! Daha önce 2016 yılında Antalya EXPO’nun açılışında Türk dinleyicilerle buluşan Victor Espinola, Aspendos Antik Tiyatro gösterilerinin ardından 26 ve 30 Eylül tarihlerinde Papillon Hotels’in iki farklı otelinde konser verecek.

 

VICTOR ESPINOLA

Paraguay’da doğan ve Paraguay’ın milli enstrümanı olan arp ile çocuk yaşlardan itibaren ilgilenen Victor Espinola, bu alanda bir virtüöz olarak kabul edilmektedir. Arp enstrümanını alışılagelen klasik formunun çok ötesinde modern bir formda icra eden Victor Espinola dünyaca ünlü müzisyen Yanni ile 2000’li yıllarda tüm dünyada konserler vermiştir. 15 yılı aşkın süre boyunca Yanni ile beraber çalışmış, aynı zamanda solo olarak da Florida’da bulunan Walt Disney World gibi ünlü sahnelerde boy göstermiştir.

  

ASPENDOS BORN AGAIN

Temmuz ve Ağustos aylarında Papillon otellerinin bulunduğu Belek’e sadece 30 dakika mesafede bulunan Aspendos Antik Tiyatrosu’nda konser veren Victor Espinola, Dolapdere Big gang ekibi ile beraber sevilen parçalarını icra etmiştir. Papillon Hotels’in Aspendos Born Again etkinliklerinin konaklama sponsoru olarak bu sene Buika, Gipsy Kings, Placido Domingo ve Alessandro Safina gibi dünyaca ünlü isimleri otellerinde ağırlıyor.

 

DJ DRUMMER JAY

2 gecelik bu özel konserlere Victor Espinola ile ona daha önce Ibiza ve Avrupa’nın farklı eğlence noktalarında eşlik etmiş olan DJ Drummer Jay katılıyor.

  

OTEL SEÇİNİZ
GİRİŞ
ÇIKIŞ
ODA
YETİŞKİN
ÇOCUK