fbpx

Kategori

Yayın

14/03/2023

Etiketler

Paylaş

TÜM OTELLERIMIZ 2021 TRIPADVISOR TRAVELLERS’ CHOICE ÖDÜLÜ KAZANDI

TripAdvisor Travellers’ Choice Ödülü Pandemide sizlere güvenli bir tatil sunmayı hedefleyen Papillon Hotels, tüm otelleri ile Güvenli Turizm’i sizlere yüksek hizmet kalitesi ile sundu. Yakın tarihin en zorlu turizm sezonlarından birisinin sonunda Papillon Zeugma Relaxury, Papillon Ayscha ve Papillon Belvil otellerimiz 2021 TripAdvisor Travellers’ Choice ödülünü kazandı. Misafir geri bildirimlerine göre dünyada ilk %10’luk dilime giren otellere verilen bu ödülünü...

Diğerini Keşfet

MARTINI BAR'da Unutulmaz Bir Gece, Guest Bar SHIFT!

TripAdvisor Travellers’ Choice Ödülü

Pandemide sizlere güvenli bir tatil sunmayı hedefleyen Papillon Hotels, tüm otelleri ile Güvenli Turizm’i sizlere yüksek hizmet kalitesi ile sundu. Yakın tarihin en zorlu turizm sezonlarından birisinin sonunda Papillon Zeugma Relaxury, Papillon Ayscha ve Papillon Belvil otellerimiz 2021 TripAdvisor Travellers’ Choice ödülünü kazandı.Misafir geri bildirimlerine göre dünyada ilk %10’luk dilime giren otellere verilen bu ödülünü kazanmamızı sağlayan tüm çalışanlarımıza ve bu başarıya bizi layık gören siz misafirlerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. 

Papillon Hotels TripAdvisor Ödülleri

Dünyanın en önemli seyahat platformlarından birisi olan TripAdvisor platformunda Papillon otelleri 2015 yılında “Papillon Belvil – Türkiye’nin En İyi Aile Oteli” gibi ödüller de dahil olmak üzere pek çok ödül kazanmıştır.2018 yılında TripAdvisor Onur Listesi (Hall of Fame) giren Papillon Zeugma Relaxury dışında 2018 ve 2019 yıllarında Türkiye’nin En İyi Aile Otelleri kategorisinde farklı otellerimiz ilk 10’daki sıralamalarda yerlerini aldı.2021: Papillon Zeugma Relaxury, Papillon Ayscha, Papillon Belvil 2020: Papillon Zeugma Relaxury, Papillon Ayscha, Papillon Belvil 2019: Papillon Zeugma Relaxury (Türkiye’nin En İyi 3. Aile Oteli), Papillon Belvil (Türkiye’nin En İyi 5. Aile Oteli) 2018: Papillon Zeugma Relaxury, Papillon Belvil 

Papillon Deneyimini Siz De Yaşayın!

Belek Türkiye’nin 5 yıldızlı aile tatili başkenti konumunda. Bu mükemmel aile tatili destinasyonunda bulunan 3 farklı oteli ile Papillon Hotels sizlere gerçek bir herşey dahil deneyimini sunuyor. Belek gibi mükemmel bir aile tatili destinasyonundaki 3 oteli ile TripAdvisor en iyi otel listelerine yıllardır sürekli giren otellerimiz yıllardır herşey dahil aile tatilinin Türkiye’deki adresi konumuna gelmiş durumda.Villa tatili arayan aileler için 4 farklı villa seçeneği ile Papillon Ayscha ve yıllardır En İyi Aile Oteli kategorisinde ödüller alan diğer otellerimiz ile Papillon Hotels olarak 29 yıldır hizmetinizdeyiz. Farklı büyüklükte aileler ve farklı yaş gruplarındaki çocuklar için herkesin zevklerine hitap edebilecek uygun bir tatil seçimi arıyorsanız sizleri de Papillon Hotels’e bekliyoruz. 

Papillon Hotels’de Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın!

Türkiye’nin Riviera’sı Belek’te bulunan 3 otelimizde sizler için her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefledik. 1992’den beri sizlerle olan yolculuğumuzda Türkiye’nin En İyi Aile Oteli de dahil olmak üzere aldığımız 100’e yakın ödül ile gururluyuz. Siz misafirlerimizin talepleri doğrultusunda sürekli kendimizi yenileyerek ideal bir tatil deneyimi için çalışmalarımıza devam ediyoruz.Sizleri, çocuklara uygun ince kumlu kumsalları, yemyeşil çam ormanları ve muhteşem Akdeniz havası ile aile tatilinin en güzel destinasyonlarından olan Belek’e bekliyoruz. 2021 yılında da TripAdvisor’dan ödül alan tüm otellerimiz yıllardır aileler için en ideal tatili sunuyor. Siz de bu sezonda aileniz ile birlikte en güzel Belek aile tatilini yaşama fırsatını kaçırmayın! 

TripAdvisor En İyi Otel Ödülleri Hakkında

TripAdvisor dünyanın en büyük seyahat yorum platformlarından birisi. 2002 yılından beri verilmekte olan TripAdvisor Travellers’ Choice ödülü TripAdvisor platformundaki en üst seviye ödüldür.Dünyanın dört bir yanından gezginlerin milyonlarca incelemesine ve görüşüne dayanan bu ödül, çeşitli kategorilerde hizmet, kalite, müşteri memnuniyeti ve daha pek çok kritere göre en iyi turizm kuruluşlarını ödüllendiriyor.
OTEL SEÇİNİZ
GİRİŞ
ÇIKIŞ
ODA
YETİŞKİN
ÇOCUK