FİT VE ZİNDE BİR YAZ İÇİN

AKTİVİTELER

PAPILLON AYSCHA

TATİL, SPOR VE AKTİVİTE!

Tatilinizi dolu dolu ve aksiyonlu geçirmek mi istiyorsunuz? Elbette! Papillon Ayscha sizi bu konuda fazlasıyla tatmin edecek her türlü olanağa sahip. Tenis kortlarından, futbol sahasına, basketbol sahasından kapalı oyun alanlarına kadar ne isterseniz!

AKTİVİTE ZAMANı

SPOR VE AKTİVİTELER

Futbol, ​​basketbol, ​​voleybol, masa tenisi, dart, bocce, kano ve deniz bisikleti, havuz oyunları, havalı tüfek atışları ve çok daha fazlası yeteneklerinizi sergilemeniz için sizi bekliyor.

Gündüz aktiviteleri:

Plaj voleybolu
Badminton, Tenis
Futbol, Basketbol
Masa tenisi, Dart
Su topu
Havalı tüfek

AKTİVİTE ZAMANI

GÜN BOYU ETKİNLİKLER

Denizde, havuzda veya çimenlerin üzerinde, Papillon’da sizler için mutlaka bir aktivite bulunmakta. Yeni nesil su bisikleti gibi aktivitelerin yanı sıra yoga, pilates gibi geleneksel aktivitelerle vücudunuzu yenileyin.

Shuffleboard
Aerobik, Step aerobik, Dans aerobik, Yoga, Pilates
Boccia
Flexi bar

AKTİVİTE ZAMANI

FIT CLUB CONCEPT

Papillon Hotels’de deniz ve güneşin keyfini çıkarırken aynı zamanda fit kalmak için şimdi çok daha fazla seçeneğiniz var! Papillon Hotels FIT CLUB ile muhteşem bir tatilin keyfini yaşarken Yoga, Pilates, Cardio ve farklı workout seçenekleri ile vücudunuzu ve ruhunuzu zinde tutun.ÖZEL DERSLER Sertifikalı eğitmenler eşliğinde verilecek pek çok ücretsiz eğitimin yanı sıra dileyenler için vücut geliştirme, golf ve tenis gibi sporlar için ücretli özel ders seçenekleriyle FIT CLUB spor ile dolu bir tatili size sunuyor.
SIRADIŞI

GECENİN ATEŞİ YÜKSELİYOR

Aksiyona doymuyor musunuz? Öyleyse coşkuyu ve ateşi biraz daha yükseltmeye ne dersiniz? Evet, Papillon Ayscha’da eğlencenin sınırı yok! DJ’ler, profesyonel performans sanatçıları, dansçılar ve özel gruplar eşliğinde birbirinden güzel partilerle her geçen gün biraz daha coşmaya hazır olun.
AKTİVİTE ZAMANI

FİTNESS MERKEZİ

Tatilde de olsa sporumdan vazgeçemem diyenlerdenseniz, sizin tatil adresiniz Papillon Otelleri’dir. Profesyonel sporcuların ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede tasarlanmış donanımlı ve kaliteli tesislerimizde antrenmanlarınızı asla aksatmayacak, fit ve zinde kalmaya devam edeceksiniz. Yeni trendlere uygun Fitness Merkezimiz, Life Fitness ve Hammer Strength Signature Series ekipmanları ile donatılmıştır.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,

Papillon Hotels’in, papillon.com.tr dışında bir web sitesi, aşağıdakinin dışında call center numarası  bulunmamaktadır.

Belirtilenler dışındaki hiçbir call center numarası ve sosyal medya hesabına itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Otellerimize ait sosyal medya adreslerimiz iletişim bölümünde inceleyebilirsiniz.