papıllon ayscha

PAPY KIDS CLUP

PAPILLON AYSCHA

çocuklar için değerli vakitler

Papillon Otellerinin en önemli özelliklerinden birisi, tüm aileye özel bir tatil anlayışına hizmet edebilen en iyi otellerden birisi olmasıdır. Bu yüzden küçük misafirlerimiz bizim için en az ebeveynleri kadar kıymetlidir. Bu bakış açısıyla çocuklarımızın isteklerini yerine getirebilecek özel bir tatil yaklaşımı geliştirdik. Onlar için Papy Kids Club (Papy Çocuk Kulübü) bünyesinde pek çok etkinliğe özel bir alanı, çocuk havuzunun etrafına özel olarak konumlandırdık. Böylece miniklerimiz iç ve dış mekanda birbirinden güzel etkinliklerle gönüllerince eğlenebilecekler.
Çocuklar için tatil deneyimi

PAPY KIDS SPOR AKADEMİSİ

Papillon Hotels’in yıllardır profesyonel spora olan desteği ve sporu tatillerinin vazgeçilmezi olarak gören misafirlerine özenli yaklaşımı devam ediyor. Papy Kids Club’ın eğlenceli dünyasına çocuklar için profesyonel spor halkası eklendi.Papy Kids Sports Academy’de çocuklar yeteneklerine göre birebir veya grup dersleri ile ilgi duydukları branşlarda profesyonel eğitmenler eşliğinde tatil ve sporun keyfini bir arada yaşayacaklar.Sizlerin talepleri doğrultusunda uzun bir hazırlık dönemi sonucunda hazırlanan “Papy Kids Sports Academy” aileler ve çocuklar için yepyeni bir tatil deneyimi sunuyor.
1-3 YAŞ GRUBU

TODDLERS CLUB

1-3 yaş arası miniklere özel oyun köşesi, uyku odası, mutfak (mikro dalga fırın, buzdolabı, biberon ısıtıcı), TV, bebek mobilyaları, emzirme odası ve bebek bezi değiştirme köşesi bulunmaktadır
4-7 YAŞ GRUBU

MINI CLUB

Oyalanmaları için değil, “değerli” vakit geçirmeleri için pedagojik eğitim almış profesyonel uzmanlar tarafından tasarlanmış bir çocuk tatili konseptine sahibiz. Yavrularımız bu alanlarda eğlenceli oyunlar ve etkinliklerle heyecan ve mutlu bir tatil yaşayacaklar.

Böylece çocuklarınız da sizin gibi tatilin tadını çıkarmakla kalmayacak, bir yandan da hayal güçlerini, yaratıcılıklarını, sanatsal anlayışlarını ve entelektüel kapasitelerini geliştirecekler.

eğlenceli

LEGO ODASI

Tüm çocukların bayıldığı LEGO oyuncaklar şimdi tüm otellerimizde onları bekliyor.

8-12 YAŞ GRUBU

JUNIORS CLUB

Çocuklarınız burada hiç sıkılmayacak! 8-12 yaş arası ‘misafirlerimiz’ yaşıtları ile birlikte katılacakları kaliteli etkinlikler sayesinde harika bir yaz tatili geçirecekler. Tüm isteklerinizi dikkate alan uzmanlarımızın gözetiminde onları bolca oyun ve eğlence bekliyor. Spor faaliyetleri, eğlence, beceri geliştirme, sosyal ve kültürel faaliyetler bu yaş grubuna özel tasarlanarak çocukların gelişimine ve akranlar arasında uzun süreli dostlukların kurulmasına katkı sağlayacak.
13 Yaş ve Üzeri

GENÇLİK KULÜBÜ

Papy Gençlik Kulübü’nde genç misafirlerimizi dolu dolu bir tatil bekliyor. Yarışmalardan spor aktivitelerine, açık hava diskosundan özel temalı günlere kadar sizin tadını çıkardığınız her etkinliği -kendi yaş gruplarına özel olarak- onlar da deneyimleyecekler. Ayrıca gençler farklı ülkelerden gelen yaşıtlarıyla tanışma ve birlikte eğlenme fırsatı bularak yepyeni arkadaşlıklara kapı aralayabilecekler.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,

Papillon Hotels’in, papillon.com.tr dışında bir web sitesi, aşağıdakinin dışında call center numarası  bulunmamaktadır.

Belirtilenler dışındaki hiçbir call center numarası ve sosyal medya hesabına itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Otellerimize ait sosyal medya adreslerimiz iletişim bölümünde inceleyebilirsiniz.