fbpx

Kategori

Yayın

15/03/2023

Etiketler

Paylaş

PAPILLON BELVIL: İDEAL BELEK AİLE OTELİ

Papillon Belvil: İdeal Belek Aile Oteli Yaşlandığımız için oyunu bırakmayız, oyun oynamayı bıraktığımız için yaşlanırız – George Bernard Shaw Yetişkinler için bütün yılın yorgunluğunu atmak için kalabalıklardan kaçarak gelinen kumsallarda ve havuzlarda tek başına yüzmek, tüm imkanlarıdan tek başına faydalanmak çok cazip olabilir. Yetişkinler özel alanlara ihtiyaç duyar ama çocuk çocuğu ister. Hiçbir çocuk bir otelin Mini Club‘ındaki tek çocuk olmak istemez....

Diğerini Keşfet

MARTINI BAR'da Unutulmaz Bir Gece, Guest Bar SHIFT!

Papillon Belvil: İdeal Belek Aile Oteli

Yaşlandığımız için oyunu bırakmayız, oyun oynamayı bıraktığımız için yaşlanırız – George Bernard ShawYetişkinler için bütün yılın yorgunluğunu atmak için kalabalıklardan kaçarak gelinen kumsallarda ve havuzlarda tek başına yüzmek, tüm imkanlarıdan tek başına faydalanmak çok cazip olabilir. Yetişkinler özel alanlara ihtiyaç duyar ama çocuk çocuğu ister. Hiçbir çocuk bir otelin Mini Club‘ındaki tek çocuk olmak istemez.O yüzden biz de Papillon Otelleri olarak çocukların da yaşıtlarıyla en eğlenceli tatili yaşaması, su kaydıraklarından tutun tırmanma duvarlarına kadar aksiyon dolu bir eğlence parkında tüm kurtlarını döküp, gün boyu süren birbirinden farklı değişik aktivitelerde yeni arkadaşlıklar kurması için 2013 yılında Papyland oyun parkını Papillon Belvil‘de hizmete aldık.2015 yılında TripAdvisor Türkiye’nin En İyi Aile Oteli ve 2019 Türkiye’nin En İyi 5. Aile Oteli ödüllerine sahip Papillon Belvil‘de Papyland su ve oyun parkı ve Papy Kids Club çocuk kulübü ile en eğlenceli yaz tatili sizi bekliyor! Usta şeflerimizin elinden siz ve çocuklarınız için en kaliteli menülere ek olarak özel gala geceleri ve muhteşem şovlar da tatil keyfinize keyif katacak.Geç kalmadan Papillon Belvil’de siz ve aileniz için yerinizi ayırtın! 

Papyland!

Papyland’de minik misafirlerimiz için birbirinden eğlenceli pek çok bölüm var. Nefes kesici kaydıraklar, gün boyu aktiviteler 1-3 arasına ve 4-12 yaş arasına özel hazırlanmış oyun ve yaşam alanları, sinema ve hobby alanları ile çocuklarınız da en az sizin kadar tatilden keyif alacak!Papyland Aquapark: Papyland Aquapark pek çok farklı su kaydıraklarıyla minik misafirlerimize çok keyifli anlar yaşatacak:
 • Space Hole: Uzunluğu 42 m yüksekliği 10m
 • Black Hole: Uzunluğu 94 m yüksekliği 10 m içten aydınlatmalı ve çıkışında şelale ile sizleri karşılamakta
 • Freefall: Uzunluk 38 m Yükseklik 10 m
 • Multislide: 3 paralel parkurlu olan bu kaydırakta 38 m uzunluk 10 m yüksekliği bulunmaktadır.
 • Tunnel Freefall: Tam bir tunel olarak yapılan bu kaydırağın uzunluğu 39 m Yüksekliği 10m dir.
 • Rafting Slide: En heycanlı parkurlardan biri olan bu slide da 130 m uzunluğunda 14 m yüksekliğindedir.
 • En minik misafirlerimiz için de 3 kaydıraklı su parkı ve oyun parkuru 
 

Papy Kids Club Çocuk Kulübü

Papy Kids Club’ta çocuk misafirlerimiz gün boyunca pedagojik eğitim almış profesyonel eğitim koçları eşliğinde birbirinden farklı etkinliklerde eğlenceli ve yaratıcı zamanlar yaşıyorlar. Yaş aralıklarına gore dört farklı grupta her yaşa uygun oyunlar, etkinlikler ve eğitici aktiviteler sunulmaktadır.
 • Papy Babies: 1-3 yaş grubu
 • Papy Kids Land: 4-12 yaş grubu
 • Papy Juniors Club: 12+ yaş grubu
 • Kids Parade: Papyland alanında çeşitli çizgi film karakterleri, bando ve gösteriler eşliğinde parti
 • Toddlers Pool: Çocuk yüzme havuzu
 • Papy Workshop Atelier: Minikler için workshop’lar, yemek kursları
 • Sun Family Club
 • Sinema ve PlayStation Salonu
 • Papy Kids Restaurant: Bebek ve çocuk büfesi
 • Mini disko, çocuklar için özel şovlar
 • Çocuk gündüz animasyonları, after showları ve garden partileri
 

Özel Aile Odalarımız

Papillon Belvil’de bahçe içerisinde bulunan bungalov tipi standart odalarımız 4 kişilik ailelerin rahatça konaklayabilmesi için tüm detaylar düşünülerek hazırlanmıştır.     Aileler için özel tasarlanan odalarımızda sabah uyandığınızda kuşların doğal melodilerinin ve yem yeşil bahçelerin sizi karşıladığı, doğanın ortasındaki bu muhteşem tatil deneyimi için sizi de Papillon Belvil’e bekliyoruz. 

Ultra Herşey Dahil

Bir aile otelinin en önemli özelliklerinden biri ailenizin faydalanabileceği yemekler ve aktivitelerin tamamen ücretsiz olmasıdır. Böylece çocukların yemeyip de masada bıraktığı her yemeğin gereksiz masrafı için hayıflanmak zorunda kalmazsınız.Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.
OTEL SEÇİNİZ
GİRİŞ
ÇIKIŞ
ODA
YETİŞKİN
ÇOCUK