PAPY KIDS CLUB

ÇOCUK

PAPYLAND AQUAPARK VE EĞLENCE ARAZİSİ

PAPY KIDS CLUB

Nefes kesici 6 farklı su kaydırağı, atölyeler, oyun, sinema ve hobi alanları ile Papyland Eğlence Parkı çocukların da büyükler kadar tatilden keyif almasını sağlayacak! Hadi siz de onlara katılın!.
profesyonel

PAPY KIDS SPOR AKADEMİSİ

Papillon Hotels’in yıllardır profesyonel spora olan desteği ve sporu tatillerinin vazgeçilmezi olarak gören misafirlerine özenli yaklaşımı devam ediyor. Papy Kids Club’ın eğlenceli dünyasına çocuklar için profesyonel spor halkası eklendi.

Papy Kids Sports Academy’de çocuklar yeteneklerine göre birebir veya grup dersleri ile ilgi duydukları branşlarda profesyonel eğitmenler eşliğinde tatil ve sporun keyfini bir arada yaşayacaklar.

Sizlerin talepleri doğrultusunda uzun bir hazırlık dönemi sonucunda hazırlanan “Papy Kids Sports Academy” aileler ve çocuklar için yepyeni bir tatil deneyimi sunuyor.

1-3 YAŞ GRUBU

TODDLERS CLUB

1-3 yaş arası miniklere özel oyun köşesi, uyku odası, mutfak (mikro dalga fırın, buzdolabı, biberon ısıtıcı), TV, bebek mobilyaları, emzirme odası ve bebek bezi değiştirme köşesi bulunmaktadır.
4-7 YAŞ GRUBU

MINI CLUB

Oyalanmaları için değil, “değerli” vakit geçirmeleri için pedagojik eğitim almış profesyonel uzmanlar tarafından tasarlanmış bir çocuk tatili konseptine sahibiz. Yavrularımız bu alanlarda eğlenceli oyunlar ve etkinliklerle heyecan ve mutlu bir tatil yaşayacaklar.

Böylece çocuklarınız da sizin gibi tatilin tadını çıkarmakla kalmayacak, bir yandan da hayal güçlerini, yaratıcılıklarını, sanatsal anlayışlarını ve entelektüel kapasitelerini geliştirecekler.

LIKE A FABLE

LEGO ODASI

Tüm çocukların bayıldığı LEGO oyuncaklar şimdi tüm otellerimizde onları bekliyor.
8-12 YAŞ GRUBU

JUNIORS CLUB

Çocuklarınız burada hiç sıkılmayacak! 8-12 yaş arası ‘misafirlerimiz’ yaşıtları ile birlikte katılacakları kaliteli etkinlikler sayesinde harika bir yaz tatili geçirecekler. Tüm isteklerinizi dikkate alan uzmanlarımızın gözetiminde onları bolca oyun ve eğlence bekliyor.

Spor faaliyetleri, eğlence, beceri geliştirme, sosyal ve kültürel faaliyetler bu yaş grubuna özel tasarlanarak çocukların gelişimine ve akranlar arasında uzun süreli dostlukların kurulmasına katkı sağlayacak.

13 Yaş ve Üzeri

GENÇLİK KULÜBÜ

Papy Gençlik Kulübü’nde genç misafirlerimizi dolu dolu bir tatil bekliyor. Yarışmalardan spor aktivitelerine, açık hava diskosundan özel temalı günlere kadar sizin tadını çıkardığınız her etkinliği -kendi yaş gruplarına özel olarak- onlar da deneyimleyecekler.

Ayrıca gençler farklı ülkelerden gelen yaşıtlarıyla tanışma ve birlikte eğlenme fırsatı bularak yepyeni arkadaşlıklara kapı aralayabilecekler.

TATİLİN TADINI ÇIKAR

PAPYLAND BAHÇE

Anne babalar tatilin tadını çıkarırken, minik afacanlar Papyland Bahçe alanında oyun parkları ve çeşitli aktivitelerle hoş vakit geçirecekler.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,

Papillon Hotels’in, papillon.com.tr dışında bir web sitesi, aşağıdakinin dışında call center numarası  bulunmamaktadır.

Belirtilenler dışındaki hiçbir call center numarası ve sosyal medya hesabına itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Otellerimize ait sosyal medya adreslerimiz iletişim bölümünde inceleyebilirsiniz.