papıllon zeugma relaxury

LEZZET

PAPILLON ZEUGMA RELAXURY​

DÜNYA MUTFAĞI

Papillon Zeugma Relaxury’de dünyadan farklı lezzetlere ev sahipliği yapan a’la carte restoranlarımızın keyfini çıkarın. Butterfly Effect menüsünden özel kokteyllerin yanı sıra zamansız klasikler sunan altı farklı bar seçeneği ile serinletici içeceklerimizi günün her saatinde deneyebilirsiniz.
KONFOR

RELAXURY CONCEPT​

Relaxury konseptine uygun olarak şık ve konforlu bir şekilde dizayn edilmiş restoranlarımızda yetenekli şeflerimizin yorumlarıyla dünya mutfağının özel tatlarını deneyin!

GASTRO JOURNEY

Dünya mutfağından leziz tatlara ev sahipliği yapan ana restoranımızın yanı sıra İtalyan, Uzakdoğu ve Türk mutfağından çeşitli lezzetler sunan dört farklı a’la carte restoranımızda gastronomik bir şölen sizi bekliyor.

LEZZETLER

RESTORANLAR

Modern dokunuşlarla yeniden yorumlanmış klasik tatlar ve geleneksel lezzetleri deneyimleyebileceğiniz restoranlarımızda, her akşam bir öncekinden özel olacak.
AYNI KALİTE

BARLAR

Farklı temalara sahip olsalar da otelimizin bütün barları aynı kalite ve özenle hizmet veriyor. Tatilinizi, ev yapımı şuruplarla tatlandırdığımız imza kokteyllerimiz ile renklendirebilirsiniz. Bar ekibimizden Butterfly Effect menüsünü istemeyi unutmayın.
TATLAR

ATIŞTIRMALIK VE LOUNGE

Klasik fast food yiyeceklerin yanı sıra geleneksel atıştırmalıklar da bulabileceğiniz Food Court ve sanat eserini andıran tatlılarıyla gönülleri fetheden Macrina Patisserie sizleri bekliyor!

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,

Papillon Hotels’in, papillon.com.tr dışında bir web sitesi, aşağıdakinin dışında call center numarası  bulunmamaktadır.

Belirtilenler dışındaki hiçbir call center numarası ve sosyal medya hesabına itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Otellerimize ait sosyal medya adreslerimiz iletişim bölümünde inceleyebilirsiniz.