GELİŞMİŞ TOPLANTI MEKANLARI VE PROFESYONEL HİZMET

TOPLANTI

PAPILLON ZEUGMA RELAXURY

TOPLANTI VE ÖZEL gÜNLER

Toplantı salonlarımız ve mekanlarımız teknolojik altyapı ile modern ve konforlu bir tasarım sunmaktadır. Kongre, toplantı, teşvik etkinlikleri, ziyafet organizasyonları ve düğünler deneyimli ekibimiz tarafından özenle organize edilmektedir.
GAIA I & GAIA II & TURQUOISE

SALONLAR

GAIA salonu 852 m2 olup kendi içerisinde 50 desibele kadar ses geçirmeyen bir paravan ile GAIA I (540 m2) ve GAIA II (312 m2) olarak ikiye bölünebilir özelliğe sahiptir. Turquoise salonumuz 650 m2 büyüklüğünde olup, altıgen şeklindedir.
ORGANİZASYON

GAIA SALONU

Bu salonumuz 852 m2 olup kendi içerisinde 50 desibele kadar ses geçirmeyen bir paravan ile GAIA I (540 m2) ve GAIA II (312 m2) olarak ikiye bölünebilir özelliğe sahiptir. Her türlü organizasyona uygun bu salonumuz bağımsız havalandırma sistemi ile istenilen dereceye çok kısa bir sürede ayarlanabilir. Her 2 Salonumuzda 4 x 3 m Projeksiyon perdesi ve toplantılara uygun sabit ses sistemleri mevcuttur.
OSMANLI MOTİFLERİ

TURQUOISE SALONU

Bu salon 650 m2 büyüklüğünde olup, altıgen şeklindedir. Daha girişinden itibaren güzelliği ile nefes kesen Osmanlı motifleri ile dekore edilmiş olan bu salonumuz her türlü organizasyon için uygundur.Kendine ait terası olan bu toplantı salonumuz eşsiz bir deniz manzarasında sahiptir. İstenildiğinde fuar, sergi ve toplantı salonu amaçlı olarakta kullanılabilen çok yönlü bir salondur.
HAZIR KITA

FOYER

Turquoise ve GAIA salonlarının ortasında bulunan fuaye alanı 200m2 büyüklüğünde olup, yiyecek ve içecek sunumları için hazır alanları bulunmaktadır.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,

Papillon Hotels’in, papillon.com.tr dışında bir web sitesi, aşağıdakinin dışında call center numarası  bulunmamaktadır.

Belirtilenler dışındaki hiçbir call center numarası ve sosyal medya hesabına itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Otellerimize ait sosyal medya adreslerimiz iletişim bölümünde inceleyebilirsiniz.