PAPILLON BELVIL'DE AKTİVİTE DOLU BİR TATİL

AKTİVİTELER

PAPILLON BELVIL

PAPILLON BELVIL’DE HAYAT HİÇ DURMAZ

Hem eğlenin, hem spor yapın, Papillon Belvil’de aksiyona doyun. Tenis kortlarında, futbol sahasında veya basketbol sahasında yeteneklerinizi sergileyin.
MACERA PEŞİNDE

SPOR VE AKTİVİTELER

Futbol, ​​basketbol, ​​voleybol, masa tenisi, dart, bocce, havuz oyunları, havalı tüfek atışları ve çok daha fazlası yeteneklerinizi sergilemeniz için sizi bekliyor.

Gündüz aktiviteleri:

Plaj voleybolu
Badminton, Tenis
Futbol, Basketbol
Masa tenisi, Dart
Su topu
Havalı tüfek

AKSİYON BAŞLASIN

GÜN BOYU ETKİNLİKLER

Siz yeter ki aksiyon isteyin! Papillon size her şeyi sunar. Denizde, havuzda veya çimenlerin üzerinde, mutlaka kendinize göre bir aktivite bulacaksınız. Papillon Belvil’de yeni nesil su bisikleti gibi aktivitelerin yanı sıra kişisel olarak veya gruplar halinde yapılan step ve dans aerobik gibi klasik spor aktivitelerine de katılabilirsiniz. Ruhunuza ve bedeninize iyi gelecek pek çok aksiyon burada!Shuffleboard Aerobik, Step aerobik, Dans aerobik, Yoga, Pilates Boccia Su bisikleti, Zumba, Pilates Yoga Jimnastik, Su jimnastiği
ZİNDE KAL

FIT CLUB CONCEPT

Papillon Hotels’de deniz ve güneşin keyfini çıkarırken aynı zamanda fit kalmak için şimdi çok daha fazla seçeneğiniz var! Papillon Hotels FIT CLUB ile muhteşem bir tatilin keyfini yaşarken Yoga, Pilates, Cardio ve farklı workout seçenekleri ile vücudunuzu ve ruhunuzu zinde tutun.

ÖZEL DERSLER

Sertifikalı eğitmenler eşliğinde verilecek pek çok ücretsiz eğitimin yanı sıra dileyenler için vücut geliştirme, golf ve tenis gibi sporlar için ücretli özel ders seçenekleriyle FIT CLUB spor ile dolu bir tatili size sunuyor.

ENERJİ BİTMEZ

GECENİN ATEŞİ YÜKSELİYOR

Papillon Hotels’de geceler bir başkadır! Eğlencede sınır tanımayan otellerimizde adeta yok yok. DJ’lerimizin coşkulu ritimlerine kendinizi kaptıracak, hareketli spot ışıkları altında dansla coşacak, açık havada canlı müziğin keyfini çıkaracaksınız. Akrobatik gösterilerle heyecanlı saatler geçireceksiniz.
Köpük ve temalı partiler, profesyonel sanatçı ve dansçıların performansları, müzik şovları ve çok daha fazlası Papillon Hotels’de sizi bekliyor! Yetişkinler için zengin bir program, çılgın bir eğlence dünyasına dalmanızı sağlayacak.

ANTREMAN SAATİ

FITNESS MERKEZİ

Tatil spora engel mi? Papillon’da asla! Düzenli olarak spor yapıyorsanız Papillon Hotels’de antrenmanlarınızı aksatmadan devam ettirebilirsiniz. Yeni trendler takip edilerek tasarlanan Fitness Merkezi’nde fitness için gerekli tüm ekipmanlarla donatılmış modern bir spor salonu bulacaksınız. Kardiyo ekipmanlarından farklı kas grupları için egzersiz ekipmanlarına kadar profesyonel bir spor programı için ihtiyacınız olan her şey Fitness Merkezimizde sizi bekliyor.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,

Papillon Hotels’in, papillon.com.tr dışında bir web sitesi, aşağıdakinin dışında call center numarası  bulunmamaktadır.

Belirtilenler dışındaki hiçbir call center numarası ve sosyal medya hesabına itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Otellerimize ait sosyal medya adreslerimiz iletişim bölümünde inceleyebilirsiniz.