papıllon BELVIL

LEZZET

PAPILLON BELVIL

DÜNYA MUTFAĞININ KEYFİNİ ÇIKARIN

Papillon Belvil’deki her restoran, en kaliteli malzemeler ve keyifli bir atmosfer eşliğinde hizmet vermektedir. Dünyanın birçok noktasından farklı tatlara ev sahipliği yapan a’la carte restoranlarımızda deneyimleyeceğiniz lezzetler uzun süre hafızanızda yer edecek. Butterfly Effect menüsüne ait imza kokteyllerin yanı sıra zamansız klasiklerin de servis edildiği 6 farklı bar seçeneği ile günün her saati serinletici içecekleri deneyebilirsiniz.
KONFOR

RESTORANLAR

3 farklı a’la carte restoranı ile her damak tadına uygun bir seçki sunan Papillon Belvil, misafirlerine bir lezzet şöleni sunuyor. İtalyan mutfağı, Uzak Doğu mutfağı ve deniz ürünleri temalı restoranlarımızdan dilediğinizi seçerek unutulmaz bir akşam yaşayabilirsiniz.
ÖZGÜN KOKTEYLLER

BARLAR

7/24 hizmet veren Mirage Bar’ın yanı sıra, günün farklı saatlerinde Butterfly Effect menümüze ait kokteyllerimizi de deneyebileceğiniz barlarımız keyifli sohbetlerinize ev sahipliği yapıyor.
GÜNÜN HER SAATİ

ATIŞTIRMALIK VE LOUNGE

Pizza, waffle, gözleme gibi atıştırmalıklar ve enfes tatlı seçenekleri ile günün her saati bir lezzet durağı bulabileceksiniz.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,

Papillon Hotels’in, papillon.com.tr dışında bir web sitesi, aşağıdakinin dışında call center numarası  bulunmamaktadır.

Belirtilenler dışındaki hiçbir call center numarası ve sosyal medya hesabına itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Otellerimize ait sosyal medya adreslerimiz iletişim bölümünde inceleyebilirsiniz.