CİLT & YÜZ & VÜCUT BAKImLARı

REBORN SPA BAKIMLARI

Bir Papillon Hotels markası olan REBORN SPA, size yüksek standartlarda tedaviler ve kişiye özel hizmetler vaat ediyor.

REBORN SPA

"THALGO" CİLT BAKIMLARI

Cildimiz hayatımızın en önemli kostümüdür. Bu yüzden cildinizi hak ettiği gibi şımartın. Yeniden doğmuş gibi hissetmek ister misiniz? Kozmetik ürünlerimiz son teknolojiye dayalı olup etkilidir. Doğal ve organik içeriklere sahiptir ve nemlendirme, anti-age bakımları, rahatlama vb. profesyonel cilt ve vücut bakımlarında kullanılır.

Denizden gelen güzellik ürünlerinin bilimsel araştırmalarının öncüleri Thalgo Laboratuvarları denizden gelen aktif malzemelerin verimliliğini işe yarar hale getirme bakımından eşsiz bir hüner geliştirmiştir. Yosunun dikkat çekici potansiyelini öne çıkardığından ve insan vücuduna en iyi adapte olmuş doğal içeriklerin üzerinde durduğundan Thalgo hemen hemen her cildin kabul ettiği verimli ve güvenli ürünler sunabilmektedir.

"Thalgodermyl" - Klasik cilt bakımı
60dk.

Bu profesyonel bakım esansiyel yağların antiseptik ile anti yağ salgılayıcı etkilerini ve Ac.Net®’i tıkanıklıkları açan hafif bir masajla ve cildi faydalı, yumuşak ve ferahlatıcı bir kıvamla saran bir deniz ürünü maskesiyle birleştirir.

"Absolute Rehydrating" - Nemlendirici bakım
60dk.

Derinlemesine nemlendirme sağlamak için aktif deniz ürünleri içeren ve tam anlamıyla hidrasyon sağlayan bir bakımdır. Özel maske tam cildin ihtiyacı olduğu yerlerine aktif içeriklerini aşılar ve anında cilt yüzeyinin yumuşamasını, parlaklık kazanmasını ve rahatlamasını sağlar.

"Silicium Lifting " cilt bakımı
60dk.

Zengin formülasyonu sayesinde cildi besler, kırışıklıkları doldurur, cildi toparlayarak çok daha sıkı görünmesini sağlar. Ciltte yer alan kırışıklık ve ifade çizgilerini içeriden dolduran yoğun içerikli tam konsantre serum, yeniden-sıkılaştırma ve yeniden-şekillendirme harekatı ile cildi adeta yeniden yapılandırır, sıkılaştırır, toparlar ve inanılmaz kadifemsi bir his yaratır. Marıne Hyaluronıc asit molekülleri ve Marıne Sılıcıum bileşimi ile ciltte hyaluronıc asit sentezini destekler, kırışıklıklar üzerinde düzelme ciltte yoğun nemlenme toparlama ve sıkılaşma sağlar.

"Hyalu-Procollagene" - Hyaluronik-Kolajen bakımı
60dk.

Anti – ageing cilt bakımlarında nihai seçimdir. Bu cilt bakımı; aktif içeriklerinin optimum düzeyde emilimi sağlanması için marine hiyalüronik asit moleküllerini ve %100 kolajeni içerir. Cildi çözünür kolajenle aşılar ve böylece cildi kendi doğal kolajen lifleri ile beslerken tüm cilt tiplerini derinlemesine nemlendirir ve kırışıklıklarınızın azalmasını sağlar. Sonuçlar anında belirir ve cilt tamamıyla dinlendirilmiş, gerginleştirilmiş ve parlak bir görünüme sahip olur. Cildin nemlendirilmesi için önemli bir gece gezmesinden önce harika yaz tatili sonrası ise gerekli bir bakımdır. Kırışıklıkları önlemek için en mükemmel bakımdır. Uzun vadeli sonuçlar için 3 seans tavsiye edilir.

"Exception Marine" Olgun ciltler için bakım
60dk.

Tüm yaşlanma belirtilerinde faydalı, doğal yosun hormonuyla zengin bir öz kullanılan sıradışı bir bakımdır. Bu cilt bakımı nem eksikliğinin, ince çizgilerin ve kırışıklıkların giderilmesinde yardımcı olur. Bu olağanüstü bakım tüm yaşlanma belirtileriyle başetmek için doğal biyolojik selüloz ve deniz yosunu hormonlarının kullanıldığı eşsiz bir maske’nin (Worldwide Cosmetic’in öncüsü) uygulanmasını içerir. Ciltleri hormonal değişikliklerden dolayı etkilenen herkes için idealdir.

Kolajen Göz Bakımı
25dk.

Bu özel bakım anında göz çevresini gerginleştirir ve erken yaşlanmadan korur. Gerçek anlamda hücre aktivitesini arttırır. Tıkanıklıkların derhal giderilmesini hızlandırmak için mikro dolaşımı aktive eder. Özgün manipülasyonlar hatları sıklaştırır ve göz kapaklarının gerginliğini yeniden oluşturur.

REBORN SPA

"BIOLOGIQUE RECHERCHE" CİLT BAKIMLARI

Özellikle saf, konsantre, çiğ içerik ile yenilikçi ve titiz protokol ve süreçler kullanarak güzellik bakımında klinik bir yaklaşımı temel alan Biologique Recherche yöntemi şaşırtıcı etkileri için ünlüdür.

Gerçeğe uygunluk ve ahenk aşağıdaki özellikleri içereren tüm Biologique Recherche cilt bakımı ürünlerinin ruhu ve özüdür: Yüksek konsantrasyonda (çoğu üründe %20’nin üzerinde) bitki, deniz ve biyolojik özleri içerir; formüllerin bütünlüğünün korunması ve alerjik reaksiyonlarının önlenebilmesi için yapay parfüm kullanılmaz; markanın değerini haklı kılan yüksek kalitede aktif bileşen içerir; anında, mükemmel ve neredeyse büyüleyici sonuçlar vermesi için eşsiz, orijinal hareketler ve yeniden şekillendirici yüz aletiyle birlikte kullanılabilecekleri şekilde formüle edilmiştir.

"VIP 02 by Biologique Recherche" Oksijen cilt bakımı
60dk.

Biologique Recherche’ e özel olan eşsiz formülüyle harika yüz losyonu P50W bu arındırıcı ve canlandırıcı ritüelin ana parçasıdır. Bu bakım hem bay hem de bayanlar için tam zindelik ve dinlenmenin bir hissidir, Cildin oksijen almasını sağlar, yüz hatlarını düzgünleştirir ve anında parlak bir görünüm sağlar.

“Soin Lissant by Biologique Recherche” Mimik çizgiler ve kırışıklıklara karşı bakım
60dk.

Tonlama etkisi kendini anında gösterir ve kalıcıdır. Günlük stresin silinmesiyle birlikte derin kırışıklıklar görünür şekilde düzgünleşir, yüz hatları gerginleşir ve cilt renklenmekle birlikte canlandırılır.

“Lift C.V.S. By Biologique Recherche” Süper Lifting bakım
60dk.

Cildin gözenekleri tıkayan ölü hücrelerden kurtulması için hava alması ve oksijen değişimini yavaşlatması gerekiyor. Bu bakım mikrokristalin yosunun, ipek özlerinin ve doğal amino asitlerin oluşturduğu verimli bir kokteyldir. Bu bakımda aktif ürünler modüle eden tekniklerle birleştirilmekte ve uygulama yüz hatlarını yeniden belirginleştiren ve yüzün oval şeklini gerginleştiren arındırıcı bir ritüel içeren bir masajla yapılmaktadır. Cildiniz ışıl ışıl, gergin ve renk dolu bir görünüme kavuşacaktır. Gerdirme bakımı anında sıklaşma etkisi yapar.

“Dark Spots treatment” Leke çıkarıcı bakım
60dk.

Leke tedavisinde oldukça başarılı, cildin aydınlık ve parlak olmasını sağlayan çok özel bir bakımdır.

“Seconde peau treatment” Kırışıklıkları doldurucu bakım
60dk.

Dolgular için özgün bir alternatif olan bu olağanüstü yaşlanma karşıtı bakım, yaşlanmanın belirtilerini belirgin bir şekilde kaldırır ve tedavi eder. Yoğun ve yenileyici bir tedavidir.

"Eye Contour Module" Göz bakımı
40dk.

Göz çevresi bölgesinde yorgunluk ve yaşlanma belirtilerini hemen azaltır. Kırışıklıkları ve ince çizgileri kaldırır. Parlak gözler için koyu halkaları hafifletir. Tazelik ve hafiflik hissi sağlar.

REBORN SPA

"VAGHEGGI" CİLT BAKIMLARI

Vagheggi, 45 yılı aşkın tecrübesi ile fitokozmetik üretim misyonuna ve güzelliğe dair vizyonuna bağlı kalarak, sürekli gelişen bir İtalyan markasıdır. Yaşadığımız çevreye saygıyla, daha geniş ve bilinçli kitlelerce sağlık ve otantik doğallığa olan talebe karşılık verebilmektedir. Standart üretimi reddeden tavrı ile, %100 İtalya’da üretilmiş yüksek kalite, özel ve “terzi işi” kozmetik ürünler sunar.

Vagheggi laboratuvarları, farklı problemleri olan ciltleri hedefler ve spesifik bir etki yaratmak için bitkiler dünyasından seçilen moleküller elde eder. Her uygulama ve tedavi aynı zamanda, sağlık arayışında koku duyusuna hitap eden duyusal bir deneyimdir.

"Emozioni Plus" hassas cilt bakımı
60dk.

Zerdeçal, çin biberi, yaban mersini gibi içerikler ile her tür hassas cilt için tasarlanmış, cilt bariyerini güçlendiren, kılcal damarları koruyan ve cildin genel sağlığını yeniden oluşturan bir cilt bakımıdır. Enzim peeling ile başlayan bakımınızda, konsantre serum uygulamasının ardından, kişiye özel kullanılan soğutulmuş jel fırçalar ile yatıştırıcı masaj serum eşliğinde özel masajınız yapılacak ve son olarak sakinleştirici krem maske de uygulandıktan sonra yine aynı serinin eşsiz kokularıyla günlük kremi ve güneş koruyucusuyla bakımınız sonlanırken “Cildinizin duyguları rahatlayacak”.

"Lime–Vitamin C" bakımı
60dk.

C Vitamini lime bakımı, calendula, jojoba, lime ve portakal içerikleriyle yorgun, donuk ve renksiz görünen her yaştan cilt için, cildi serbest radikallerin saldırısından korumak, cildi yeniden uyandırmak, parlaklık kazandırmak ve beslemek için erken yaşlanma karşıtı mükemmel bir anti-oksidan bakımdır. Cildinize yağmur gibi serpilen micellar temizleme aşamasından sonra yine yağmur gibi serpilen mineralizer uygulanır. Enerji veren hoş kokulu vitamin c serumuyla yapılan özel masajınızdan sonra tam bir portakal görüntüsü veren peel-0ff maskeniz uygulanır ve antioksidan nemlendirici ile son dokunuş yapıldığında tazelenmiş ve parlaklık kazanmış olacaksınız.

"75.15 Superior Touch" olgun cilt bakımı
60dk.

İçeriğinde bulunan Pistacia lentiscus (Sakız ağacı) reçine kristalleri, insan vücudunda var olan ve yakın geçmişte keşfedilen gençlik proteini “Klotho”yu uyararak, kaldırma etkisi ile yüz hatlarını yeniden şekillendirir ve cildi yenileyerek sıkı bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Zihin üzerinde sakinleştirici bir etkiye sahip olduğu bilinen “ametist” de bu bakımın formülünde yer alarak cildi nemlendirir ve cilt rengini düzenler. Yüz hatlarını yeniden şekillendirmek ve ışıltılı bir anti-ageing bakımı isteyenler için ideal bir bakımdır.

Temizleme aşamasından sonra dolgunlaştırıcı masaj serumu ile yapılan teknik masajlarının ardından, denizden gelen içerikleriyle yatıştırıcı göz ve yüz jel maskesi sayesinde hem cildiniz sakinleşir hem de göz torbalanmaları ve morlukları geriler. Sıra etkileyici rengini ametistten alan mor peel-off maskeye geldiğinde cildiniz bu lüks bakımın keyfine varacak ve ışıltıya kavuşacak.

REBORN SPA

"THALGO" VÜCUT BAKIMLARI

Vücut bakımı çeşitlerimiz, denizden gelen etkili aktif malzemelerle özel olarak formüle edilmiştir. Her cilt tipinin ihtiyaçlarına göre özel bakım sonuçları sunarak, cildinizin doğal güzelliğini gözler önüne seriyoruz.

Reborn Spa olarak, zayıflama, gerdirme ve dinlenme programlarıyla cildinizin sağlığını ve güzelliğini destekliyoruz.

Deniz Tuzu Peeling, ölü deniz tuzunun aromatik yağlarla yumuşatılarak vücuda uygulandığı bir bakım yöntemidir. 

Kozmetik Peeling ise granür bazlı krem peeling kullanılarak vücudunuzdaki ölü derilerden arınmanızı sağlar. 

Reborn Spa olarak, bunları gibi bir çok yöntemle denizden gelen aktif malzemelerle hazırlanan vücut bakımlarımızla cildinizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz.

Deniz Tuzu Peeling
30dk.

Aromatik yağlar ile yumuşatılmış ölü deniz tuzu ile tüm vücuda masaj yapılarak ciltteki ölü hücreler temizlenir, kan dolaşımı artar ve cilde minelar kazandırılır. Nemlendirici ile bakım sonlandırılır.

Kozmetik Peeling
30dk.

Granür bazlı krem peeling ile vücudunuz ölü derilerinden arınır, parlaklık ve yumuşaklık kazanır.

"Micronize Marin" Yosun bakımı
30-50dk.

Mikronize deniz yosunu sargısı ödem şeklindeki yağ birikintileri ve metabolik atığın birikimi üzerinde etki eder. İleri zayıflama etkilerine ek olarak bu vücut sargısı aynı zamanda genel sağlık bakımından zararlı olan minerallerden (kramp, dolaşım ve genel yorgunluk hissine neden olan mineraller) yoğun bir arınma sunar.

Çikolata Vücut Maskesi
30-50dk.

Çikolatanın içeriğindeki kakao ve kakao yağı cilt için mükemmel bir nemlendiricidir. Çikolatanın çok iyi bir cilt yenileyici özelliği olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış olup hiçbir yan etki yaratmadan cilde yeterli nemi sağlayıp canlı ve parlak olmasını sağlar.

Çamur Vücut Maskesi
30-50dk.

Cilt yüzeyinde birikmiş yağı emer ve bakterilerin yok olmasını sağlar. Aynı zamanda kuru ciltler için de bir nemlendirici görevi üslenmektedir. Kuruluğu yok ederek cildin nefes almasını sağlar. Cilde parlaklık ve yumuşaklık kazandırırken akne, sivilce ve siyah noktaların oluşmasını engeller.

"Frigi Thalgo" Drenaj etkili bakım
30dk.

Bu bakım özellikle sıvı birikmelerinde (dolaşımın yetersizliğinden dolayı) ve sıkı görünüm yokluğunda (iç bacak, kolların arkası, popo) etkilidir. Ayrıca karın ve kalçalardaki sert yağ depolarıyla mücadele edilmesinde de tavsiye edilir.

"Integrative Slimming" Zayıflama bakımı
60dk.

Thalgo’nun yeni çözümü selülitin gelişimini durdurur! Yeni aktif içerik OXY ACTIVE TEKNOLOJİ ile hücrelerin nefes almasını ve adiposit hücrelerinin küçülmesini sağlar. SCULPT ACTIVE TEKNOLOJİ ile tüm katmanların derinlemesine gerginleşmesini sağlayarak derin yağ dokusunun genişlemesini önler

REBORN SPA

"VAGHEGGI" VÜCUT BAKIMLARI

Vagheggi, 45 yılı aşkın tecrübesi ile fitokozmetik üretim misyonuna ve güzelliğe dair vizyonuna bağlı kalarak, sürekli gelişen bir İtalyan markasıdır. 

Yaşadığımız çevreye saygıyla, daha geniş ve bilinçli kitlelerce sağlık ve otantik doğallığa olan talebe karşılık verebilmektedir. Standart üretimi reddeden tavrı ile, %100 İtalya’da üretilmiş yüksek kalite, özel ve “terzi işi” kozmetik ürünler sunar.

Vagheggi laboratuvarları, farklı problemleri olan ciltleri hedefler ve spesifik bir etki yaratmak için bitkiler dünyasından seçilen moleküller elde eder. Her uygulama ve tedavi aynı zamanda, sağlık arayışında koku duyusuna hitap eden duyusal bir deneyimdir.

"Sinecell Thermo-Active" inceltici bakım
60dk.

Vücudu inceltmek ve yeniden şekillendirmek, aynı zamanda yoğun yaşam tarzının vücut üzerindeki istenmeyen  etkilerini nötralize etmek mümkün. Polysiphonia Brodiei’den gelen kırmızı yosun özü, stresin cilt üzerindeki yıkıcı etkileriyle mücadele ederken, yağ yakımını uyararak incelmeye yardımcı olur. Tüm vücudunuza uygulanacak ödem atıcı ve nemlendirici yosun içerikli peelingin ardından, lokal olarak inceltici serum uygulanacak ve ısıtıcı inceltici sargılar ile yağ yakımınız desteklenecektir. Son dokunuş masajınız yine yosun içerikli krem ile yapıldığında kendinizi hafiflemiş hissedecek, gün gün vücudunuzdaki değişime şahit olacaksınız.

"Sinecell Cellulite" selülit bakımı
60dk.

Selülitin hoş olmayan görünümüne karşı koymak, ödem atmak, vücudu yeniden şekillendirmek ve aynı zamanda yoğun yaşam tarzının vücut üzerindeki istenmeyen etkilerini nötralize etmek mümkün. Jania Rubens yosununun özü, dokulara yeni bir denge getirirken, selülitin yol açtığı ‘portakal kabuğu’ görünümü ile mücadele eder. Tüm vücudunuza uygulanacak ödem atıcı ve nemlendirici yosun içerikli peelingin ardından, lokal olarak selülit serum uygulanacak ve selülit sargıları ile portakal kabuğu görünümü gerileyecektir. Son dokunuş masajınız yine yosun içerikli krem ile yapıldığında kendinizi hafiflemiş hissedecek, gün gün vücudunuzdaki değişime şahit olacaksınız.

"Fuoco Remodelling" volkanik taş ile vücut bakımı
75dk.

Cilt yüzeyinin yeniden sıkıştırılmasına odaklanan, inceltici, ödem atıcı drosera ramentecea (etçil bitki), manganez, kafein ve karnitin gibi aktif bileşenleri ile bu bakım, selülitler ve  lokalize yağlanma ile mücadele ederken aynı zamanda cilt yüzeyinde sıkılaştırıcı yaşlanma karşıtı etki isteyenler için idealdir.

Lokal olarak uygulanan jel peelingin ardından, hoş kokusuyla ödem atıcı, yağ yakımını hızlandıran konsantre serum sürülür. Volkanik mineral tozlar bakım esnasında kişiye özel yoğrulur ve masaja hazır taşlar haline getirilir. Bu taşlar daha hamur halinde yoğrulurken aktifleşerek kendinden ısı vermeye başlar ve dakikalar içinde katılaşarak masajınız sırasında cilt üzerinde minerallerini bırakan dokusuyla size eşsiz bir deneyim yaşatır. Volkanik taşınızın minerali cilt üzerinde bırakılarak uygulanan volkanik mineral vücut maskesi ilk dakikalarında soğuk etki, sonrasında ısıtıcı etki yapacaktır. Son dokunuş ise fuoco serisinin tüm şekillendirici içeriklerini barındıran siyah kremle olacak kadifemsi bir etki verecektir. Bu lüks ve benzersiz bakım ile şekillenmenin keyfine varın.

REBORN SPA

"MEZOCRYO" YÜZ BAKIMLARI

Reborn Spa olarak, “Mezocryo” yüz bakımlarıyla cildinizi gençleştirmek ve canlandırmak için etkili çözümler sunuyoruz.

Mezocryo yöntemi, ciltteki ince kırışıklıkları gidermek, cildin sıkılaşmasını sağlamak ve cildin aydınlanmasına yardımcı olmak için kullanılan hızlı ve ağrısız bir cilt bakımıdır.

Reborn Spa olarak, “Mezocryo” yüz bakımlarıyla cildinizi yenileyerek, genç ve sağlıklı bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Uzman ekiplerimiz tarafından uygulanan bu özel bakımlar sayesinde cildinizdeki problemleri giderirken, cildinize tazelik ve canlılık kazandırıyoruz.

"Hydrafacial" cilt bakımı
60dk.

Bu, aynı anda birkaç prosedürün sinerjik bir etkisidir. Sonuç olarak, tek seansta cilt aşamalı olarak derinlemesine temizlenir, nemlendirilir, beslenir ve yenilenir. Cildiniz mükemmel bir şekilde pürüzsüz, gergin, taze ve ışıltılı hale gelir.

"Mezocryoskin" cilt bakımı
60dk.

Hızlı ve ağrısız bir şekilde yapılan cilt gençleştirme bakımıdır. Radyo dalgası yardımı ile ince kırışıklıklar giderilir, cildin sıkılaşması sağlanır ve cildin aydınlanmasına yardımcı olur.

“Cocktail d’Actifs Régénérants” Cilt yenileyici bakım
60dk.

Bir mikroiğne yardımıyla epidermiste mikro hasar üretilir, bu da hücresel yenilenmeyi sağlayan kolajen ve elastin üretimine yol açar. Pigmentasyon tedavisinde, ince kırışıklıkların giderilmesinde, genişlemiş gözeneklerin sıkılaşmasında, yara ve derin akneden kalmış izlerin giderilmesinde başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

REBORN SPA

"CACI QUANTUM" CİHAZI YÜZ VE VÜCUT BAKIMLARI

Cihaz; düşük frekanslı bir mikro akım kullanır. Mikro-akım, ultrason ve yüksek frekans teknolojileri CACI cihazında uygulanmaktadır. Vücut bakımlarında; zayıflama, şekillendirme, selülit önleyici, lenfatik drenaj ve sıkılaştırma etkileri için tasarlanmıştır. Yüz bakımlarında; yüz germe ve yaşlanma karşıtı kırışıklıklar tedavisinde, sivilce ve yara izleri tedavilerinde başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Lifting ve toning işlevleri ile cilt yenileme, canlandırma ve onarma gibi bakımları 4 farklı teknoloji kullanarak bir araya getiren komple bir tedavi cihazıdır.

Zayıflatma, beden inceltme, electro selülit masajı, toparlama, ameliyatsız yüz germe, anti-aging, göz ve dudak çevresi bakımı, göğüs ve dekolte doku lifting, karın ve yumuşak doku liftingi, leke tedavisi gibi uygulamaları ile geniş kapsamlı bir cihazdır.

Anti-Aging Lifting Yüz Bakımı
60dk.

Temizleme sütü, peeling, tonik, jel ve serum kullanılır. Microlift özel çubukları ile devam edilir ve nemlendirici kremi ile bakım bitirilir. Yaşlanmayı geciktirici özel bir bakımdır.

Kolajen göz bakımı
50dk.

Microlift özel kolajen çubukları ile yapılan bir göz bakımıdır. Kazayağı çizgileri için çok etkilidir.

Karın ve bel incelme bakımı
30dk.

Jeli, özel yağı ve selülit kremi ile kalça ve bacaklar bölgesine uygulanan bakımda microlift problar ve ütüleme probu kullanılır. Toparlama ve selülit tedavisi yapılır.

Kalça ve Bacak Sıkılaşma Bakımı
30dk.

Jeli, özel yağı ve selülit kremi ile kalça ve bacaklar bölgesine uygulanan bakımda microlift problar ve ütüleme probu kullanılır. Toparlama ve selülit tedavisi yapılır.

Göğüs Toparlama
30dk.

Göğüs bölgesine uygulanan bakımda microlift problar kullanılır. Toparlama ve sıkılaştırma yapılır.

Tüm vücut sıkılaşma
60dk.

Jeli, özel yağı ve selülit kremi ile tüm vücutta uygulanan bakımda bölgeye göre microlift problar ve ütüleme probu kullanılır. Toparlama ve selülit tedavisi yapılır.

REBORN SPA

REBORN HI-TECH

Reborn Spa olarak, son teknoloji cihazlarımızla müşterilerimize yenilikçi ve etkili çözümler sunmaktayız. “Reborn Hi-Tech” bölümümüzde yer alan bir hizmet olan Presoterapi, özel bir detoks bakımıdır.

Presoterapi, vücudun doğal toksin temizleyici fonksiyonlarının işlemesine yardımcı olan etkili bir lenf drenaj yöntemidir. Bu yöntem, dokuların yeniden canlandırılmasını ve oksijenlenmesini sağlayarak cildin rengini zenginleştirir. Aynı zamanda, zayıflama sürecine, bacak, karın ve kolların yeniden şekillenmesine destek olur.

Reborn Spa’nın yüksek teknolojiye sahip cihazları ve deneyimli uzmanlarıyla Presoterapi hizmeti, vücudunuzun sağlığını ve güzelliğini desteklemek için en son teknikleri kullanmaktadır. Bu hizmetle vücudunuzdaki toksinlerin atılmasını sağlayarak, daha sağlıklı ve enerjik bir yaşam tarzı için adım atmanıza yardımcı oluyoruz.

Presoterapi
30dk.

Presoterapi etkili lenf drenajıyla vücudun doğal toksin temizleyici fonksiyonlarının işlemesine yardımcı olan özel bir detoks bakımıdır. Dokuların yeniden canlandırılması ve oksijenlenmesi cildin rengini zenginleştirirken zayıflamaya, bacak, karın ve kolların yeniden şekillenmesine yardımcı olur.

REBORN SPA

REBORN SPA KAŞ-KİRPİK BAKIMLARI

My Lamination; VitaminLashbotox ve MineralLashbotox kaş ve kirpiklerinizin ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve mineralleri bir araya getirerek yüksek teknoloji ile üretilmiştir. Bileşenlerindeki uyumu sayesinde, kaş ve kirpiklerinize gerekli tüm bakımı sağlar. Kirpiklerinizi uzatır, güçlendirir ve gürleştirir. Kaşlarınıza parlaklık verirken, çeşitli sebeplerden dökülen kaşlarınızı geri getirir ve güçlendirir.

VitaminLashbotox 14 fonksiyonel içerik ile zenginleştirilmiştir. İçeriğinde; Vitaminler (A, B, C, E, F, K), 2 Pro-Vitamin (B5, B6), 5 Doğal Yağ, Keratin, Kolajen, Hyaluronik Asit ve gliserin bulunmaktadır.

MineralLashbotox 12 fonksiyonel içerik ile zenginleştirilmiştir. İçeriğinde; Mineraller ( Bakır, Magnezyum, Sülfür, Sodyum), Deniz Tuzları, Yosun Özü, Tatlı Badem, Hyaluronik Asit ve Plankton Özü bulunmaktadır.

 • Kirpik Lamination Bakımı
 • Kaş Lamination Bakımı
 • Kirpik Boyama
 • Kaş Boyama
 • Kaş Şekillendirme
REBORN SPA

REBORN SPA EL-AYAK-TIRNAK BAKIMLARI

Reborn Spa’da El-Ayak-Tırnak Bakımları, tırnaklarınızı uzatmanın veya güçlendirmenin yanı sıra, ellerinizin ve ayaklarınızın sağlıklı, temiz ve bakımlı görünmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Deneyimli tırnak uzmanlarımız, doğal tırnaklarınızın en iyi şekilde görünmesi ve sağlıklı olması için gerekli olan her şeyi sunar.

Tırnaklarınızın uzamasını ve güçlenmesini istiyorsanız, uzmanlarımız size özel olarak uygulanan özel bakımlarla destek olur. Doğru şekilde tırnakların kesilmesi, törpülenmesi ve cilalanması sağlanır. Ayrıca, doğal tırnaklarınızı güçlendirmek için özel ürünler ve teknikler kullanılır.

Reborn Spa’da El-Ayak-Tırnak Bakımları, hijyenik ve konforlu bir ortamda gerçekleştirilir. Uzmanlarımız, steril ve kaliteli malzemeler kullanarak sağlığınızı ve güvenliğinizi ön planda tutar.

Gelin, ellerinizi ve ayaklarınızı profesyonel ellere emanet edin ve doğal tırnaklarınızın güzelliğini ortaya çıkarın. Reborn Spa El-Ayak-Tırnak Bakımları ile kendinizi şımartın ve mükemmel bir bakım deneyimi yaşayın.

 • Manikür ( Klasik / Kuru-Makine / Karma )
 • Japon Manikür
 • SPA Manikür ( Peeling+Maske+Manikür)
 • Medikal Manikür (Diyabetik / Psoriasis El)
 • Protez Tırnak ( Jel )
 • Tırnak Güçlendirme ( Jel )
 • Dip Dolgu ( Jel )
 • Kalıcı Oje ( Manikür Hariç )
 • Oje
 • Tırnak Kesimi
 • Protez Tırnak Çıkarma
 • Kalıcı Oje Çıkarma
 • Tek Tırnak Restorasyonu ( Jel )
 • Alessandro El Parafini ( Peeling+Parafin)
 • Desen Çizim ile  ( 1 Tırnak )
 • Desen Taş veya Sim İle ( 1 Tırnak )
 • Pedikür ( Klasik / Kuru-Makine / Karma )
 • SPA Pedikür ( Peeling+Maske+Pedikür)
 • Medikal Pedikür (Diyabetik / Psoriasis Ayak + GO LIGHTLY®- Ölü Deri Giderici )
 • GO LIGHTLY®- Ölü Deri Giderici (pedikür hariç)
 • Oje
 • Tırnak Kesimi
 • Kalıcı Oje ( Pedikür Hariç )
 • Batık Çıkarma (1 Tırnak )
 • Nasır Çıkarma
 • Tek Tırnak Restorasyonu ( Jel )
 • Alessandro Ayak Parafini ( Peeling+Parafin)
 • Desen Çizim İle  ( 1 Tırnak )
 • Desen Taş veya Sim İle ( 1 Tırnak)
REBORN SPA

REBORN SPA AĞDA BAKIMLARI

 • Yüz – Lokal Yüz
 • Tam Kol / Yarım Kol / Koltuk Altı
 • Tam Bacak / Yarım Bacak
 • Bikini Bölgesi / Çizgisi
 • Sırt Ağda

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,

Papillon Hotels’in, papillon.com.tr dışında bir web sitesi, aşağıdakinin dışında call center numarası  bulunmamaktadır.

Belirtilenler dışındaki hiçbir call center numarası ve sosyal medya hesabına itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Otellerimize ait sosyal medya adreslerimiz iletişim bölümünde inceleyebilirsiniz.