REBORN SPA

YÜZ FİTNESS (FACE FITNESS)

Şimdiye kadar bildiğiniz tüm hikayelerden farklı yeni bir öyküyle vücudunuz ve ruhunuz salt temizliğin mükemmelliğiyle tanışacak.

REBORN SPA

YÜZ FİTNESS (FACE FITNESS)

Yüz Fitness (Face Fitness), Reborn Spa’da sunulan etkileyici bir hizmettir.

Yüz kaslarının çalıştırılması ve manipülasyonuyla gerçekleştirilen bu özel masajlar, cildin sıkılaşmasını ve gençleşmesini hedefler.

Yüz fitness teknikleri sayesinde ameliyatsız bir şekilde yüz germe etkisi elde edilir, yüz kaslarının spazmları giderilir ve cildin elastikiyeti artırılır.

Reborn Spa’da sunulan yüz fitness masajları, uzman terapistler tarafından profesyonel bir şekilde uygulanır.

Bu özel masajlar sayesinde yüzünüzdeki gençlik ve canlılık geri kazanılırken, rahatlama ve zindelik hissi yaşarsınız. Kendinizi şımartarak sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmanın keyfini çıkarın.

"Sculptural Lifting" Sıkılaştırıcı Yüz Masajı
60dk.

Bu ameliyatsız bir yüz germe tekniğidir. Yüz germe (lifting) etkisi; yüz kaslarının manipülasyonunun bir sonucu olarak elde edilen pasif fitnes yardımı ile doğal olarak gerçekleşir. Bundan dolayı yüzün ovali, cildin elastikiyeti ve yüz kaslarının spazmlarının giderilmesi sağlanır.

"Buccal" Toparlayıcı Yüz Masajı
60dk.

Bukkal yüz masajı, evrensel bir sorun alanı olan gıdı sarkıklığını (çenenin alt bölgesi) hedefleyen yüz masajı tekniklerinden biridir. Bu tekniğin diğer yüz masajlarından temel farkı ise sadece yüz üzerinde değil aynı zamanda ağız boşluğu boyunca da uygulama yapılıyor olması.

"Kobido" - Japon İmparator Yüz Masajı
60dk.

Cilt durumunu iyileştirmenin basit ve etkili bir yolu, Japon Kobido yüz masajıdır. Geleneksel oryantal tıp kavramları, yüz ve boyun kaslarının spazmlarından kurtulmanıza ve şaşırtıcı estetik sonuçlar elde etmenize izin verir. Burada önemli bir faktör sadece vücudun durumu ve genetik yatkınlık değil, aynı zamanda bir kişinin duygusal durumudur. Bu nedenle, iç enerji dengesini yeniden sağlamak için de benzer bir teknik kullanılır. Ayrıca bu oryantal masaj kan dolaşımını iyileştirir.

"Vaccum Face" vakum ile yüz masajı
30dk.

Cilt yüzeyine kan teminini artırarak kolajenin ve elastikiyetin artmasına, ince çizgilerin ve kırışıklıkların azalmasına, cilt dokusunun güvenle ve etkili şekilde dolgunlaşmasına yardım eder. Dolaşımı iyileştirir, lenfatik drenajı teşvik eder, gözenekleri temizlemeye ve kiri gidermeye yardımcı olur.

"Splitmassage" Manuel yüz gençleştirme
60dk.

Yüz ve boyundaki doku disfonksiyonları ile son derece uzmanlaşmış bir manuel çalışma yöntemi. Gözaltında ki ödem, yapışıklıklar, fibrozis, kırışıklıklar, torbalanmalar split masaj yardımı ile kısa sürede giderilir.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,

Papillon Hotels’in, papillon.com.tr dışında bir web sitesi, aşağıdakinin dışında call center numarası  bulunmamaktadır.

Belirtilenler dışındaki hiçbir call center numarası ve sosyal medya hesabına itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Otellerimize ait sosyal medya adreslerimiz iletişim bölümünde inceleyebilirsiniz.