REBORN SPA

REBORN SPA TERAPİLERİ

Kendinizi iyi hissetmenin lüksünün akışına bırakın ve rahatlatıcı SPA bakımlarının dünyasına girin. Afrika ve Hawai ritüellerinin dokunuşunu ve Ayurvedik ile doğunun sağlık sırlarının tadına varın. Çok özel ritüeller vücut ve ruhunuzu dinginleştirecektir.

Sakinliğe kavuşmak ve yeniden doğabilmenin tadına varmak için kolay bir yöntemdir. Uzmanlarımızın sihirli dokunuşları, aromatik yağlar ve SPA’nın dinlendirici atmosferi zihninizi keyifli duyularla yenileyecektir.

REBORN SPA

REBORN MASAJLARI

Reborn Spa’da bulunan çeşitli masaj seçenekleri ile bedeninizin ve zihninizi tam anlamıyla dinlendirin.

Lokal Masaj ile vücudunuzun belirli bölgelerine yapılan ovma hareketleriyle rahatlayın.Kafa Masajı ile kafa derinizin dolaşımını iyileştirin ve saçlarınızı sağlıklı ve parlak tutun.Relax Masaj ile gergin kaslarınızdan arının ve tam anlamıyla rahatlama hissini yaşayın.Klasik Masaj ile vücudunuzun genel enerjisini ve uyku kalitesini iyileştirin. Hamile Masajı ile gebelik döneminde rahatlama ve beslenme sağlayın.Aromaterapi Masajı ile stresinizi giderin ve sakinleştirici etkileri deneyimleyin. Derin Doku Masajı ile kas ve bağ dokularınızı rahatlatın. Şekillendirme Masajı ile vücudunuzu zayıflatın ve hatlarınızı düzeltin. Manüel Lenf Drenaj Masajı ile lenf sistemini harekete geçirin ve toksinlerden arının. Mioterapi ile derin kas ağrılarını hafifletin. Luxury MIX Therapy Masajı ile farklı masaj tarzlarının birleşimini deneyimleyin.

Çiftler için Masaj ile sevdiklerinizle birlikte rahatlamanın keyfini çıkarın. Reborn Spa, özenle seçilmiş masaj terapileriyle size unutulmaz bir deneyim sunuyor.

Lokal Masaj
30dk.

Kas boyunca uzun ovma hareketleriyle sadece vücudunuzun belirli bölgelerine yapılan bu masaj rahatlamanıza ve sakinleşmenize yardımcı olacaktır.

Kafa Masajı
30 dk.

Kafa deriniz ve saçınız için harika olan bir yağ ile yapılan lüks bir kafa masajıdır. Bu kafa masajı kafa derinizdeki dolaşımı iyileştirir, saçınızın parıl parıl ışıldamasını sağlar ve genel olarak saçınızın sağlını iyileştirir.

Relax Masaj
30dk.

Bu masaj herkesin tadına varması için uygun ve kanıtlanmış geleneksel bir yöntemdir. İnsan vücudu üzerindeki evrensel ancak yine de karmaşık etkileri için eşsizdir. Gergin kasları rahatlatır, tam anlamıyla rahatlama hissi verir ve zorlu uykusuzluk sorunlarını giderir.

Klasik Masaj
50dk.

Bu masaj herkesin tadına varması için uygun ve kanıtlanmış geleneksel bir yöntemdir. İnsan vücudu üzerindeki evrensel ancak yine de karmaşık etkileri için eşsizdir. Gergin kasları rahatlatır, tam anlamıyla rahatlama hissi verir ve zorlu uykusuzluk sorunlarını giderir.

Hamile Masajı
50dk.

Bu masaj herkesin tadına varması için uygun ve kanıtlanmış geleneksel bir yöntemdir. İnsan vücudu üzerindeki evrensel ancak yine de karmaşık etkileri için eşsizdir. Gergin kasları rahatlatır, tam anlamıyla rahatlama hissi verir ve zorlu uykusuzluk sorunlarını giderir.

Aromaterapi Masajı
50-80-120dk.

Gebelik döneminde güvenle kullanılabilecek yağlardan seçiminizi yaparak cildinizi besleyebilir ve bakım yaptırabilirsiniz. Bu uygulamada sırtın üst kısmı ve omuzlardaki gerginliği rahatlatmak için geleneksel Aromaterapi masajı kullanılır.

Derin Doku Masajı
50dk.

Derin doku masajı kasların ve bağdoku olarak da adlandırılan fasyanın daha derin doku yapılarına ağırlık veren bir masaj türüdür.

Şekillendirme Masajı
50dk.

Şekillendirme masajı manuel bir vücut güzelleştirme yöntemidir. Temel amaç vücudun zayıflatılması ve hatların düzeltilmesidir. Selülit masajı farklı derecede yoğunluk uygulanan bir takım evreden oluşur – hafif masaj, ezme ve petrisaj (yoğurma).

Hipodermik yağlı hücrelerin üzerinde olan doğrudan etkisi hücreler arası değişim süreçlerinin daha aktif hale gelmesini ve böylece yağların yakılmasını ve yağlı hücrelerin azalmasını sağlar. Selülit masajı elastin ve kolajenin (“gençlik lifleri”) gelişimini de stimüle eder ve kan dolaşımını iyileştirir.

Manüel Lenf Drenaj Masajı
30-50-80dk.

Lenf drenajının amacı vücudun lenf sistemini yeniden aktive etmektir. Lenfler hem vücudun fazla sudan kurtulmasını, yumuşamasını ve toksinlerini atmasını sağlar hem de tüm organizmanın savunma mekanizmasını taşır.

Mioterapi
50dk.

Bu konsantre terapi yaralanmalardan ve kronik rahatsızlıklardan kaynaklanan derin kas ağrılarının giderilmesi için özelleştirilmiş bir tüm vücut masajıyla sıcak ve soğuk termal ürünlerin kullanımını birleştirmektedir. 3 ana bölgelerden birinin üzerine yoğunlaşan derin kas terapisi kronik ağrıdan veya sporcu antrenmanından, sürekli tekrarlanan hareket ve fazla kullanımdan kaynaklanan sınırlı hareket edebilme problemlerinden şikayet eden herkes için idealdir.

“Luxury MIX Therapy” Masajı
50-80-120dk.

Bu bakım tamamıyla REBORN SPA’ya özgüdür ve olduğu gibi sizin isteklerinize göre düzenlenir. Miyoterapi, derin doku, Shiatsu, Tay ve Hint tarzı bakımların hepsi bir arada uygulanmaktadır. Unutulmaz bir SPA hikayesi deneyimlemek ister misiniz?

Çiftler için Masaj (2 Kişilik)
50dk.

Eşiniz ile birlikte masaj olmanın keyfini yaşayın. Bu masaj herkesin tadına varması için uygun ve kanıtlanmış geleneksel bir yöntemdir. İnsan vücudu üzerindeki evrensel ancak yine de karmaşık etkileri için eşsizdir. Gergin kasları rahatlatır, tam anlamıyla rahatlama hissi verir ve zorlu uykusuzluk sorunlarını giderir.

REBORN SPA

Reborn EXCLUSIVE MASAJLARI

Reborn Spa’da bulunan özel masajlarımızla bedeninizi ve zihninizin tüm streslerinden arının.

Ayak Refleksoloji Masajı ile bağışıklık sisteminizi güçlendirin ve kaslarınızı gevşetin. Bali Masajı ile derin rahatlama ve zindeliğe kavuşun. Thai Masajı ile enerji akışını düzeltin ve tüm sisteminizdeki tıkanıklıkları giderin. Thai Aroma Masajı ile Doğu ve Batı tekniklerinin harmanını deneyimleyin. Shiatsu Masajı ile dengeyi geri getirin ve metabolizmanızı destekleyin. Sıcak Taş Masajı ile kas gerginliklerini giderin ve derin rahatlama yaşayın. Afrika Masajı ile şımartıcı bir deneyim yaşayın ve cildinizi yenileyin. Lomi Lomi Nui Masajı ile ritmik hareketlerle gerginlikten arının. Chi-Yang Masajı ile minerallerle beslenen bir cilde sahip olun. La Perle Masajı ile cildinizi yumuşak ve parlak hale getirin. Mandara 4 El Masajı ile masajın kraliçesiyle tanışın.

Reborn Spa’da sizleri bekleyen özel masajlarla kendinizi şımartın ve tam anlamıyla yenilenin..

Ayak Refleksoloji Masajı
50dk.

Bu masajın geçmişi 4000 yıl öncesine gider ve o zamanki eski dönemlerden beri toplanan bilgilere dayanır. Ayak masajı bağışıklık sistemini güçlendirir, kasları gevşetir ve vücut ile ruhunuz üzerinde yatıştırıcı bir etki gösterir.

Bali Masajı
50-80-120dk.

Bu terapi derinlemesine rahatlatarak ve zindeliğe kavuşmanıza neden olacaktır. Kan dolaşımının, oksijenin ve vücudun “qi”sinin (enerji) stimüle edilmesi için aküpresür ve aromaterapi yağlarının bir kombinasyonunu içerir. Bu masaj vücudunuzun enerji noktalarının dengelenmesine ve içsel sisteminizin entegrasyonunun iyileşmesine yardımcı olur.

Thai Masajı
50-80-120dk.

Tıkanıklıkları gidererek tüm sisteminizdeki enerji akışının düzeltilmesini sağlayacak egzotik bir masaj deneyimidir. Bu Thai tarzı masaj yoganın germe hareketlerini ve Uzak Doğu tekniklerini içerir. Sıkma, sürterek ovma ve ana enerji noktalarının yönünde enerjiyi serbest bırakmak için uygulanan baskıyı vücudu sakinleştirmek için derine inen bir baskı ve germe takip eder ve böylece dolaşım hızlanır ve belirli vücut ve kas fonksiyonları teşvik edilir.

Thai Aroma Masajı
50-80-120dk.

Bu Thai aroma masajı Doğu ve Batı tekniklerinin muhteşem bir harmanlanmasıdır. Thai tarzı derin masaj klasik masaj teknikleriyle birleştirilir. Uzak Doğu’nun aromatik yağlarının kokusu sizi olduğu gibi bu eski kültüre doğru bir yolculuğa çıkaracaktır.

Shiatsu Masajı
50dk.

Bu masajın kökleri binlerce yıldır uygulanan akupunktur ve aküpresür’e dayanır. Dengenizin yin ve yang’ını geri getirir ve vücudunuzun metabolizmasını destekler. Yorgunluk ve gerginliğinizden kurtulacaksınız.

Sıcak Taş Masajı
50dk.

Sıcak bazalt taşları vücudunuzdaki enerji noktaları üzerine yerleştirilir. Yoğun bir masajla ve taşların sıcaklığı ile dokulardaki kan dolaşımı arttırılır ve böylece kaslardaki inatçı gerginlikler giderilir. Vücudunuzun ve ruhunuzun hoş bir biçimde derinlemesine rahatladığını ve denge sağlandığını hissedeceksiniz.

Afrika Masajı
50dk.

Bizimle sıcak ve görkemli bir Afrika’ya yolculuğa çıkın.  Afrika masajınız esnasına unutulmaz anlar yaşayın! Siyah çikolatayla yapılan bu bakım duyularınıza hitap eder ve vücudunuzu şımartır. Önce rahatlatıcı bir masaj yorgunluğunuzun azaltılmasına yardımcı olur. Siyah çikolatanın özel bir bileşimi olan patçuli yağı sadece sizi iyileştirmeyle kalmayacak aynı zamanda derinizi yumuşatıp pürüzsüzleştirerek cildinizin görünümünü düzeltecek. Çikolata ve yağ karışımı mükemmel bir ısıya ulaşıncaya kadar ısıtılır ve 0 kaloriyle çikolata ihtiyacınızı gidermek için baştan aşağı tüm vücudunuza sürülür.

“Lomi Lomi Nui” Masajı
50dk.

Geleneklerin verdiği ilhamı ritmik bir lomi lomi masajıyla hissedin.

Bu masaj gerginliğin giderilmesi ve derinlemesine rahatlama sağlanması için akıcı masaj hareketleri, sıcak taş ve iyileştirici ti yapraklarını içerir.

Vücudunuz ve ruhunuz yenilenirken zihninizin dünyadaki tüm stresten kurtulduğunu hissedin.

“Chi-Yang” Masajı
50dk.

Özel altın yağı ile yapılan bu masaj vücudunuzun mineraller ile beslenmesini ve muhteşem bir parlaklığa sahip olmasını sağlar.

“La Perle” Masajı
50dk.

Özel inci yağı ile yapılan bu masaj ile cildinizin yumuşaklık ve parlaklık kazanması sağlanır.

Mandara 4 El Masajı
50dk.

Bu masaja masajın kraliçesi denir çünkü aynı anda iki terapist tarafından uygulanır. 4 yumuşak el tarafından yapılan bu masajın tadına varın ve Mandara denilen bu gizemi keşfedin.

REBORN SPA

REBORN AYURVEDIK MASAJLAR

Reborn Spa’da sunulan Ayurvedik masajlarla bedeninizin ve zihninizin derinlemesine rahatlamasını sağlayın.

Abhyanga ile vücudunuzu yenileyin, kas gerginliklerini giderin ve enerjinizi destekleyin. Shirodhara ile aromatik yağların sıcak ve huzur verici akışını deneyimleyin, zihinsel rahatlama sağlayın. Shiroabhyanga, Shirodhara ve Abhyanga’nın güzel bir kombinasyonunu sunarak marma noktalarına odaklanarak 5 duyunuzu destekler.

Nirvana ise özel bir krem bazlı vücut peelingi, Shiroabhyanga masajı ve köpük yıkama ile birlikte bütüncül bir ritüele dönüşür. Reborn Spa’da sizleri bekleyen Ayurvedik masajlarla kendinizi tam anlamıyla yenileyin ve huzuru keşfedin.

Abhyanga
50dk.

Vücudun yenilenmesi ve kendini tamir etmesi, zihninizin rahatlaması ve hayat enerjinizin desteklenmesi için uygulanır. Abhyanga vücutta birikmiş tüm olumsuz enerjileri yok eder, kaslardaki gerginliği giderir ve vücudu güçlendirir.

Shirodhara
50dk.

Shirodhara aromatik yağların alın, özellikle üçüncü göz çakrasının üzerindeki ılık hissi veren istikrarlı süzülüşünü içerir. İnsan bilincinin koltuğu olduğu söylenir. Yağların kafa derisi üzerinden ve saçların arasından akmasına izin verilir ve böylece keyif verici bir his yaratılır.

Shiroabhyanga
80dk.

Shiroabhyanga Shirodhara ve Abhyanga’yı tek bir bakım haline getiren güzel bir kombinasyondur. Bu bakım birçoğunun kafa etrafında bulunan marma noktalarına ağırlık vererek 5 duyuyu destekler. Üzerlerinde hafif bir masaj uygulandığında bu noktaların tüm vücut ve sinir sistemi üzerinde muazzam bir sakinleştirme ve dengeleme etkisi vardır.

Nirvana (Hint peelingi + Shiroabhyanga masajı + Köpük yıkama)
120dk.

Özel krem bazlı granürlü aloevera vücut peelingi ile vücudunuz ölü derilerinden arındırılır. Ardından Shiroabhyanga masajı ile uzak doğuya uzanan yolculuğunuzun ardından ve köpük masajı yıkaması ile rituel sonlanır.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,

Papillon Hotels’in, papillon.com.tr dışında bir web sitesi, aşağıdakinin dışında call center numarası  bulunmamaktadır.

Belirtilenler dışındaki hiçbir call center numarası ve sosyal medya hesabına itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Otellerimize ait sosyal medya adreslerimiz iletişim bölümünde inceleyebilirsiniz.