REBORN SPA

RİTÜELLER

Misafirlerimize çağdaş ve kibar dizayn edilmiş ve özel bir köşeye yerleştirilmiş lüks bir alanla REBORN SPA’da kendilerini SPA sahibi gibi hissetme imkanı sunuyoruz.

REBORN SPA

REBORN RİTÜELLER

Misafirlerimize çağdaş ve kibar dizayn edilmiş ve özel bir köşeye yerleştirilmiş lüks bir alanla REBORN SPA’da kendilerini SPA sahibi gibi hissetme imkanı sunuyoruz.

Bu alan olağanüstü ve modern bir Türk Hamamı, sauna, buhar odası, dinlenme bölgesi ve sofistike masaj odalarından oluşuyor. Saygın kozmetik ürünlerle kendinizi şımartın. Her bakım özenli bir şekilde seçilecektir ve tamamen şahsi ihtiyaçlarınıza göre olacaktır.

REBORN SPA’da profesyonel ve yüksek kalifiyeli çalışanlar tarafından sunulan mükemmel hizmetin tadını çıkarın. VIP SPA süitlerde alımlı ve son derece lüks şahsınıza özel bakımları deneyimleyin.

“Chi-Yang” Ritüeli
1 kişi, 90dk.
2 kişi, 150dk.
(Altın peeling+Altın maske+Altın yağı masajı+Yüz maskesi)

Özel kokulu yağlar ile hazırlanmış altın peelingi, altın yağı ve altın vücut maskesi üçlemesi bütünlüğünde yapılan bu rituel ile vücudunuzun ölü derilerinden arındırılmasını, mineraller ile beslenmesini ve muhteşem bir parlaklığa sahip olmasını sağlar. Yüz maskeniz ile kendinizi şımartacağız bir bakım sağlanmış olur.

“La Perle” Ritüeli
1 kişi, 90dk.
2 kişi, 150dk.
(İnci peeling+İnci maske+İnci yağı masajı+Yüz maskesi)

Özel kokulu yağlar ile hazırlanmış inci peelingi, inci yağı ve inci vücut maskesi üçlemesi bütünlüğünde yapılan bu rituel ile vücudunuzun ölü derilerinden arındırılması, cildinizin yumuşaklık ve muhteşem bir parlaklığa sahip olması sağlanır. Yüz maskeniz ile kendinizi şımartacağız bir bakım sağlanmış olur.

REBORN SPA

REBORN VIP ODASI

Reborn VIP Odası, özel olarak tasarlanmış ritüellerle size unutulmaz bir deneyim sunuyor.

‘Charme of Love’ ritüeli ile doğulu efsanelerin büyüsünü yaşayacak, rahatlatıcı masaj ve afrodizyak yağlar eşliğinde bin bir gece masallarının uzak diyarlarına yolculuk yapacaksınız. ‘Uzak Doğu’ ritüeli ise jakuzide şampanya ve meyve eşliğinde dostluğun keyfini çıkarmanızı sağlayacak. Hamamda gerçekleşecek Rasoul ritüeli ve uzak doğu esintili masaj ile kendinizi şımartacak ve rahatlayacaksınız. ‘Luxury VIP’ ritüeli ise jakuzide şampanya ve meyve ile başlayacak, ardından kese, köpük yıkama ve farklı masaj tekniklerinin harmanlandığı bir masaj ile kendinizi şımartılmış ve rahatlamış hissedeceksiniz. Yüz maskesiyle yapılan bakım ise size özel bir ayrıcalık sağlayacak.

Reborn VIP Odası’nda size ve sevdiklerinize unutulmaz bir VIP deneyimi sunuyoruz.

“Charme of Love” Ritüel
2 kişi, 100dk.
(Sauna + Buhar odası + Hamam + Jakuzi + Meyve + Şampanya + Bali masajı)

Sizi, hoş bir vücut ve zihin bakımına daldıracak doğulu efsane deneyimlemenize davet ediyoruz. Afiyetle lokumun tadına bakın ve kendinizi şımartıp Jakuzide rahatlayın. Rahatlatıcı masaj ve afrodizyak yağ vücudunuzu ve düşüncelerinizi bin bir gece masallarının uzak diyarlarına taşıyacak

“Uzak Doğu” Ritüeli
2 kişi, 150dk.
(Sauna + Buhar odası + Hamam + Jakuzi + Meyve + Şampanya + Ritual Rasoul + Thai masajı)

Kendinize biraz zaman ayırın ve dostluğunuzun keyfine jakuizide şampanya ve meyve ile varın. Hamam kısmında yapılacak olan Rasoul rituelinden sonra uzak doğu esintisinin yer aldığı masajınız ile kendinizi şımartılmış ve rahatlamış hissetmenizi sağlamış olacağız.

“Luxury VIP” Ritüel
2 kişi, 150dk.
(Sauna + Buhar odası + Hamam + Jakuzi + Meyve + Şampanya + Kese&Köpük yıkama + “Luxury MIX Therapy” Masajı + Yüz maskesi)

Kendinize biraz zaman ayırın ve dostluğunuzun keyfine jakuizide şampanya ve meyve ile varın. Hamam kısmında yapılacak olan kese ve köpük yıkamasından sonra farklı masaj teknikleri ile harmanlanmış masajınız ile kendinizi şımartılmış ve rahatlamış hissetmenizi sağlamış olacağız.Yüz maskeniz ile kendinizi şımartacağız bir bakım sağlanmış olur.

REBORN SPA

GÜNEŞ SONRASI BAKIMLAR

Güneş sonrası bakımlar, cildinizin güneşe maruz kaldıktan sonra ihtiyaç duyduğu özeni sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.

Yatıştırıcı yüz bakımı, güneş yanığına karşı etkili bir çözüm sunar ve cildinizi rahatlatır. Aloevera maskesi ve güneş sonrası losyon ile cildinizin nem dengesini yeniden sağlar ve rahatsızlık hissini azaltır. Yatıştırıcı vücut bakımı ise güneş sonrası vücudunuzda oluşan yanmayı hafifletir.

Aloevera maskesi ve kantaron yağı masajı ile cildinizi yatıştırır ve nemlendirir. Güneş sonrası bakımlarımız, cildinizi yeniden canlandırmak ve rahatlatmak için özel olarak formüle edilmiştir. Reborn Spa’da size özel güneş sonrası bakımlarla cildinizi şımartın.

Yatıştırıcı Yüz Bakımı
30dk.
(Aloevera maskesi+Güneş sonrası losyon)

Güneş sonrası yüzünüzde meydana gelen yanma için ideal bir bakımdır.

Yatıştırıcı Vücut Bakımı
40dk.
(Aloevera maskesi+Kantaron yağı masajı)

Güneş sonrası vücudunuzda meydana gelen yanma için ideal bir bakımdır.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,

Papillon Hotels’in, papillon.com.tr dışında bir web sitesi, aşağıdakinin dışında call center numarası  bulunmamaktadır.

Belirtilenler dışındaki hiçbir call center numarası ve sosyal medya hesabına itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Otellerimize ait sosyal medya adreslerimiz iletişim bölümünde inceleyebilirsiniz.