BEDENin RUHLA BULUŞması

REBORN SPA’YA ÖZGÜ BAKIMLAR

Şimdiye kadar bildiğiniz tüm hikayelerden farklı yeni bir öyküyle vücudunuz ve ruhunuz salt temizliğin mükemmelliğiyle tanışacak.

REBORN SPA

HAMAM RİTÜELLERİ

Reborn Spa’da sunulan Hamam Ritüelleriyle kendinizi benzersiz bir deneyimin içinde bulacaksınız. Hamam, doğu kültürünün eşsiz bir parçası olan geleneksel bir ritüeldir.

Hamam ritüellerimizde kullanılan özel bileşenler ve aromatik kokular, bedeninizi ve zihninizin dinlenmesini, tazelenmesini ve arınmasını sağlar. Oxygen Ritüeli, oksijenlendirici etkisiyle cildinizi canlandırır ve toksinlerden arındırırken, Heavy Legs Escape Ritüeli ağır bacak hissini hafifletir ve lenfatik dolaşımı iyileştirir.

Nourishing Ritüeli ise cildinizi besler, nemlendirir ve yeniler. Yeşil naneli çay, doğu’nun gül esintisi, kehribar, shea yağı gibi özel bileşenlerle zenginleştirilen bu ritüeller, size derin bir rahatlama ve lüks bir spa deneyimi sunar. Reborn Spa’da Hamam Ritüelleriyle bedeninizin ve ruhunuzun yeniden canlanmasına ve kendinizi şımartmanıza izin verin.

"Oxygen" Ritüeli
80dk.

( Yeşil naneli çay & Doğu’nun gül esintisi & Okaliptüslü siyah sabun & Kese & Bitkisel maske & Kehribar Vücut Losyonu & Doğu’nun gül esintisi )

Harika bir dünyayı çağrıştıran özel bakımdır. Vücudun; Doğulu bir prenses/prens gibi yüceltildiği bu “kraliyet” yaklaşımında dokular ve kokular enfestir. Cildi; oksijenlendirir, besler, rahatlatır, nemlendirir, toksinlerden arındırır.

"Heavy Legs Escape" Ritüeli
80dk.

(Naneli çay & Doğu’nun nane esintisi & Okaliptüslü siyah sabun & Kese & Verbenalı yeşil çay vücut maskesi & Ferahlatıcı jel)

Şehirlerin bunaltıcı sıcağından kaçmak, Atlas’ın kalbinde yeniden enerji kazanmak, Ouzoud’un cömert şelalelerinin tazeliğini tatmak, yeşilliklerle çevrili saf, serin sularda dalmak ve yüzmek…

Bu ritüelin tüm faydalarını hissetmek için ayakkabılarınızı çıkarın ve bacaklarınızı uzatmak için zaman ayırın… Drenaj ve canlandırıcı etkisi vardır, ağır bacak hissini hafifletir, lenfatik dolaşımı iyileştirir.

"Nourishing" Ritüeli
80dk.

( Yeşil naneli çay & Doğu’nun Kehribar esintisi & Okaliptüslü siyah sabun & Kese & Mucizevi kehribar shea yağı & Kehribar vücut jeli yıkaması & Kehribar Vücut Losyonu)

Yenileyici, besleyici ve derinlemesine nemlendirici Shea Yağları, zengin ve eriyen dokusuyla kuru ve yıpranmış saçlar için olduğu kadar tüm cilt tipleri için de uygundur. Olağanüstü özellikleriyle yüz, vücut, tırnaklar ve saçlar için tasarlanmıştır. Shea yağlarımız, sert kimyasallar içermeyen geleneksel bir yöntemle fındıkların soğuk ekstraksiyonunun sonucunda elde edilir.

Sonuçlarını optimize etmek için esansiyel yağlarla zenginleştirilmiş eksiksiz bir seridir.

Kadifemsi bir cilde kavuşmak için yumuşak bir sıcaklık ve rahatlık sağlayan bir bakımdır. Cildin yaşlanmasını önler, sıkılaştırır, onarır ve rahatlatır.

REBORN SPA

MASAJ TERAPİLERİ

Reborn Spa’da sunulan masaj terapileri, bedeninizi rahatlatırken zihninizi yenileyen ve tümüyle bir huzur ortamında gerçekleştirilen özel deneyimler sunar. Bütünsel Aroma Masajı, esansiyel yağların gücünü kullanarak bedeni ve zihni dengeleyen bir terapidir. Doğu ve Batı masaj tekniklerinin ustalıkla birleştirildiği bu masaj, fiziksel rahatlama, zihinsel açıklık ve pozitif duyguların ortaya çıkmasını sağlar.

Reborn Spa’da sunulan masaj terapileri, uzman terapistler tarafından gerçekleştirilir ve bedeninizin ihtiyaçlarına özel olarak uyarlanır.

Masaj deneyimleri, sizin için bir kaçış noktası yaratırken, tüm stres ve gerginlikleri geride bırakmanızı sağlar. Reborn Spa’da masaj terapileriyle kendinizi şımartın ve bedeninizin ve zihninizi yeniden canlandırın.

Bütünsel Aroma Masaj
80 -140dk.

Derinlemesine terapi etkileri olan bu bütünsel uygulamada esansiyel yağların gücü, en iyi Doğu ve Batı masaj teknikleriyle kombine edilerek fiziksel rahatlama ve huzur yaratırken, zihni açar ve pozitif duygular uyandırır.

Rahatlatıcı Bacak Masajı
80 -120dk.

Uzak Doğu felsefesinde ayaklar, vücudun işlevlerinin ve sistemlerinin aynası kabul edilir. Gevşetici bacak masajı ile bacak kaslarında gerginliği ve ağrıyı gevşetmeye yönelik; özellikle yoğun olarak ayakta ve aktif bir spor yaşamına sahip misafirlerimizin bireysel ihtiyaçlarını hedef alan bir masajdır. Ayak ve bileklerdeki enerji noktalarına uygulanan rahatlatıcı masajla tamamlanan terapiden sonra doğal enerjinizin arttığını ve gerginliğinizin hafiflediğini hissedeceksiniz.

Thai Masajı
80 -140dk.

Thai tarzı rahat giysiler içinde uygulanan bu geleneksel masaj, bir yer minderi üzerinde gerçekleştirilir. Yumuşak beşik hareketlerini ritmik parmak akupunkturu ve destekli esnetme ile birleştiren bu masaj, vücudunuzu ve zihninizi derinlemesine rahatlatmayı ve yenilemeyi amaçlar. Masaj ayrıca daha fazla esneklik sağlama, eklem ve kas gerginliğini giderme ve vücudun enerji sistemini dengeleme gibi iyileştirici özelliklere sahiptir.

REBORN SPA

CİLT VE VÜCUT BAKIMLARI

Reborn Spa, cilt ve vücut bakımları konusunda özel olarak tasarlanmış bir dizi hizmet sunmaktadır.

Cildinizi gençleştirmek, sıkılaştırmak ve yenilemek için etkili çözümler sunan bu bakımlar, uzman terapistler tarafından profesyonel bir şekilde uygulanmaktadır.

Reborn Spa’da sunulan cilt ve vücut bakımları, kaliteli ürünler ve profesyonel tekniklerle uygulanır.

Misafirlerimize özel olarak tasarlanmış bu bakımlar, cildinizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak sağlıklı, genç ve güzel bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur. Reborn Spa’da kendinizi şımartın ve cildinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarın.

"Quantum Face & Body" Bakımı
110dk.

Doğal Gençleştirme Yeniliğidir. Bu prosedür kemik gerginliğini azaltır. Kasları ve fasyayı esnetir. Prosedür, vücudun yenilendiği doğal gençleşme sürecini başlatır. Kemikten başlayarak, kafatasının her bir noktasını hareket ettirerek, kemik solunumunu tetikleyerek, deformasyon süreçlerini önleyerek içeriden en derin çalışma şeklidir. Kemik gerginliği giderilir. Kasları ve fasyayı esnetir. Vücudun kendini yenilediği doğal gençleşme süreçlerini tetikler.

Reborn Spa'ya Özel Kristal Bakımı
120dk.

Cildinizde uzun süre kalıcı ve gözle görülür kaldırma, şekillendirme ve sıkılaştırma sonuçlarını anında ortaya çıkararak pürüzsüz, sağlıklı ve genç görünümlü bir cilde kavuşmanızı sağlar. Kırışıklıklar ve derin çizgiler,  yerini daha yumuşak ve daha genç görünümlü bir cilde bırakır.

“Infinity Premium” kişiye özel maske seti ile hücresel süreci hızlandırır, cildi yeniler, canlandırır ve enerji yüklemesi yapar.

Kristal pembe kuvars taşları ile yapılan masaj; lenfatik drenajı arttırarak, yavaş çalıştığında yüzde oluşabilecek şişlik, donukluk ve yorgunluk görünümlerini yok eder. Ciltteki kırışıklık ve çizgilerin giderilmesinde etkilidir. Siyah göz altlarını yok eder ve daha aydınlık bir görünüm sağlar.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ,

Papillon Hotels’in, papillon.com.tr dışında bir web sitesi, aşağıdakinin dışında call center numarası  bulunmamaktadır.

Belirtilenler dışındaki hiçbir call center numarası ve sosyal medya hesabına itibar edilmemesini önemle rica ederiz.

Otellerimize ait sosyal medya adreslerimiz iletişim bölümünde inceleyebilirsiniz.